[RYWAL] Czarny koń z Rzeszowa

Dodano przez marcepan | 7 listopada 2019 13:17
Licznik odwiedzin: 581

Ostatni mecz rundy jesiennej to absolutny hit II ligi. W Rzeszowie GieKSa zagra z liderem tabeli. Stawką meczu mistrzostwo rundy jesiennej.

Resovia jest dowodem na to, że ciągłość myśli szkoleniowej i trafione transfery mogą skutkować zdecydowaną poprawą wyników. Trenerem drużyny od czerwca 2017 roku jest Szymon Grabowski. Pod jego wodzą zespół w poprzednim sezonie zakończył rozgrywki na 10. miejscu z ujemnym bilansem bramkowym. Rzeszowianie zgromadzili na swoim koncie 46 punktów i spokojnie utrzymali się w lidze.

W czasie przerwy letniej drużyna z Rzeszowa sprowadziła aż 15 zawodników. Wielu z nich przyszło z klubów I i II ligi. Warto dodać, że wielu z nich stanowi o sile zespołu w obecnym sezonie. Krykun, Świderski, Dziubiński czy Płatek odgrywają przewodnie role w zespole prowadzonym przez trenera Grabowskiego.

Bez względu na wynik gospodarze sobotniego spotkania mają za sobą rewelacyjną rundę jesienną. Resovia ma najlepszy bilans bramkowy w całej lidze. Rzeszowianie posiadają najlepszą ofensywę i defensywę.

W ostatniej kolejce Resovia wygrała w Łodzi po golu w doliczonym czasie gry. Podopieczni trenera Grabowskiego wygrali dziesięć a przegrali tylko dwa spotkania. W ostatnich pięciu meczach rzeszowianie zdobyli trzynaście punktów.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*