Ruszyła transferowa karuzela

Dodano przez Błażej | 23 czerwca 2014 09:30
Licznik odwiedzin: 2529

Już za kilka dni oficjalnie otworzy się okienko transferowe i gracze będą mogli zmieniać kluby. W GieKSie jak na razie więcej było ubytków niż wzmocnień, ale działacze wraz ze sztabem trenerskim nie mieli wakacji i sporo zmian personalnych w ostatnim czasie nastąpiło w klubie.

Na pierwszy plan wysuwają się dwa transfery do klubu. Pierwszym piłkarzem GieKSy został w nowym sezonie Michał Nawrot, który związał się z klubem dwuletnim kontraktem do czerwca 2016. Nawrot to wychowanek Hutnika, ma 23 lata i występuje na pozycji środkowego pomocnika. W poprzednim sezonie bronił barw Okocimskiego. Dobrze powinni go znać kibice na B1 gdyż to jego trafienie dało drużynie Brzeska niespodziewane zwycięstwo 1:0 w wiosennym meczu.
Drugim piłkarzem, który wzmocnił kadrę jest prawoskrzydłowy Jarosław Wieczorek. 28 latek, który może grać na prawej stronie pomocy podpisał kontrakt do czerwca 2015 roku z opcją przedłużenia o rok. W poprzednim sezonie Wieczorek bronił barw ROW Rybnik.

Jak podkreśla sztab szkoleniowy oraz prezes Cygan w kolejnych dniach możemy spodziewać się dalszych zmian w kadrze klubu. Przypomnijmy, iż klub musi zastąpić graczy, którzy już odeszli z klubu: Wróbel, Figiel, Gancarczyk, Budziłek, Skrzypczak, Ciku, Chwalibogowski
Nowym graczom życzymy sukcesów w klubie.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*