[ROZKŁAD JAZDY] Wyjazdowy weekend GieKSy, Banik i Górnik wracają po przerwie na kadrę

Dodano przez marcepan | 18 października 2019 21:29
Licznik odwiedzin: 413

Ciekawy weekend przed trójkolorowymi kibicami. Swoje spotkania rozegrają wszystkie sekcje poza siatkarzami, którzy kończą okres przygotowawczy. Niestety poza meczem Górnika wszyscy nasi przedstawiciele zagrają na wyjeździe.

W piątek mecz hokeistów z Janowem. Będzie to idealna okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach ligowych. W sobotę mecz drużyny żeńskiej w Krakowie z sąsiadem w tabeli. GKS Katowice ma punkt przewagi nad AZS UJ Kraków. W barwach gospodyń występuje była kapitan naszej drużyny Natalia Nosalik. Wieczorem wszystkie oczy będą zwrócone na Łódź gdzie na wypełnionym po brzegi stadionie nasza drużyna zagra z Widzewem. W barwach gości występują od tego sezonu Poczobut oraz Zejdler. Oba zespołu notują w ostatnim czasie bardzo dobre wyniki i zajmują miejsca na podium. W niedzielę mecze zgodowiczów. Banik zagra w Pilźnie z wiceliderem rozgrywek. Górnik powalczy o komplet punktów na własnym stadionie. Rywalem zabrzan będzie łódzki ŁKS.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*