[ROZKŁAD JAZDY] Siatkarze po raz pierwszy, niedzielna hokejowa zagadka

Dodano przez marcepan | 17 stycznia 2020 16:46
Licznik odwiedzin: 192

Kalendarzowa zima to czas sportów halowych w kontekście wielosekcyjnej GieKSy. W nadchodzący weekend trzy domowe spotkania rozegrają hokeiści oraz siatkarze. Niestety wiele wskazuje na to, że niedzielne mecze praktycznie nałożą się na siebie i trzeba będzie wybierać pomiędzy dwoma spotkaniami.

W piątek ostatni mecz czwartej rundy PHL. W Satelicie podopieczni trenera Sarnika spotkają się z Lotosem Gdańsk. Spotkania pomiędzy tymi drużynami do tej pory nie obfitowały w bramki. W każdym z trzech spotkań zwycięzca zdobył tylko jednego gola. Dwa ostatnie mecze padły łupem Lotosu. W przypadku wygranej GKS ma szansę wskoczyć na czwartą pozycję, która będzie miała wpływ na terminarz piątej rundy spotkań. W niedzielę zgodnie z regulaminem katowiczanie zagrają kolejny domowy mecz. Kwestią otwartą pozostaje przeciwnik. Na drodze naszego zespołu może ponownie stanąć Lotos. Awans GieKSy na czwartą pozycję spowoduje jednak, że do Katowic przyjedzie Comarch Cracovia. Ostatnim punktem tego weekendu będzie pierwsze domowe spotkanie siatkarzy w 2020 roku. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie jedna z najmocniejszych drużyn w lidze Skra Bełchatów.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*