[ROZKŁAD JAZDY] Ostatni mecz piłkarzy, ostatni mecz hokeistów

Dodano przez marcepan | 11 grudnia 2020 13:24
Licznik odwiedzin: 238

Najbliższy weekend będzie ostatnim tak bogatym w sportowe wydarzenia w 2020 roku. Trójkolorowi kibice będą trzymali kciuki za sekcje naszego klubu oraz zaprzyjaźnione zespoły z Ostrawy oraz Zabrza. W przypadku piłkarskiej drużyny kobiet trwa zimowa przerwa w rozgrywkach.

Hokeiści rozpoczną weekendowe granie meczem z liderem. Ostatni mecz w tym roku i wielkie wyzwanie przez naszymi zawodnikami. Jastrzębie od dłuższego czasu jest niepokonane, a skalę wyzwania zwiększa fakt, że spotkanie zostanie rozegrane na Jastorze. W sobotę siatkarze zagrają z zespołem z Zawiercia. Spotkanie w Katowicach będzie okazją do rehabilitacji za gładką porażkę w Rzeszowie. W niedzielę ostatni mecz piłkarzy, którzy prowadzą w rozgrywkach II ligi. Po porażce z Chojniczanką katowiczanom przyjdzie rywalizować w Rzeszowie z miejscową Stalą. Pierwszy gwizdek o 12:15. Transmisję ze spotkania przeprowadzi Telewizja Polska. Drugie spotkanie po przerwie spowodowanej koronawirusem rozegra Banik Ostrawa, który podejmie Bohemians Praga. Oba zespoły sąsiadują w tabeli, ale za faworyta spotkania jest uznawany zespół gospodarzy. W sobotę Górnik zagra u siebie z Cracovią. Zabrzanie zajmują trzecie miejsce w lidze i przystąpią do najbliższego meczu po dwóch kolejnych wygranych.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*