[ROZKŁAD JAZDY] O szóste zwycięstwo z rzędu

Dodano przez marcepan | 27 listopada 2020 14:05
Licznik odwiedzin: 233

Sportowy weekend przed trójkolorowymi kibicami. Na rozkładzie mecze piłkarzy, hokeistów oraz siatkarzy. Kolejne przełożone spotkania Banika mimo odwieszenia piłkarskich rozgrywek za naszą południową granicą.

GieKSa zagra u siebie z Motorem dopiero w niedzielę. Do tego czasu odbędą się dwa inne spotkania z udziałem drużyn, z którymi sympatyzują trójkolorowi kibice. Najpierw śląsko-zagłębiowskie derby na lodowisku w Sosnowcu. GieKSa zagra z Zagłębiem, które zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i będzie zdecydowanym faworytem tego meczu. O 20:30 na murawę stadionu w Zabrzu rozpocznie się rywalizacja pomiędzy Górnikiem a Pogonią Szczecin. Piątkowy mecz jest jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań nadchodzącej kolejki. W niedzielę ponownie będziemy śledzić hokeistów w starciu z Gdańskiem. Po raz drugi nasz zespół przystąpi do meczu w roli faworyta. Spotkanie zostanie rozegrane w Satelicie. Ostatnim wydarzeniem weekendu będzie starcie siatkarzy w Nysie. Rywalem GieKSy będzie Stal, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*