[ROZKŁAD JAZDY] Niedzielne derby po dwóch trudnych wyjazdach

Dodano przez marcepan | 31 stycznia 2020 15:59
Licznik odwiedzin: 267

Przed nami jeden z ostatnich weekendów, który trójkolorowi kibice spędzą w towarzystwie sportów halowych. Za niespełna miesiąc pierwszy mecz piłkarskiej GieKSy w 2020 roku. Wcześniej swoje rozgrywki wznowi PKO BP Ekstraklasa.

Po wtorkowym zwycięstwie z liderem i aktualnym mistrzem Polski nasi hokeiści zagrają z wiceliderem w Oświęcimiu. W ostatnim meczu gospodarze musieli uznać wyższość Podhala, który pokonał unitów przed własną publicznością. Na sobotę zaplanowano mecz siatkarzy w Lubinie. GKS wygrał w środku tygodnia w Rzeszowie i dopisał do swojego konta komplet punktów. Pozwoliło to katowiczanom wskoczyć na 5. pozycję w tabeli. Stanowi to wyrównanie najlepszego osiągnięcia zespołu w historii występów w Pluslidze. Zakończenie weekendu to derby w Satelicie. Przeciwnikiem katowiczan będzie imiennik z Jastrzębia, który przegrał dwa z ostatnich trzech meczów. Zespół gości przed weekendem zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium. Początek meczu o godzinie 17:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*