[ROZKŁAD JAZDY] Inauguracja rundy częścią przedłużonego weekendu

Dodano przez marcepan | 26 lutego 2021 16:38
Licznik odwiedzin: 179

Emocjonująco zapowiada się weekend dla wszystkich trójkolorowych kibiców. Panujące ograniczenia nie pozwalają uczestniczyć w wydarzeniach, ale nie zatrzymują sportowego kalendarza.

Wydarzeniem weekendu jest inauguracja rundy na drugoligowych boiskach. Piłkarze GKS-u Katowice po dziewięciu sparingach zagrają przy Bukowej o punkty. Rywalem naszego zespołu będzie Sokół Ostróda, który w obecnym sezonie debiutuje na szczeblu centralnym. Pierwszy gwizdek tego meczu w sobotę o godzinie 17:00. O 14:45 tego samego dnia swoje spotkanie rozegrają siatkarze. Rywalem katowiczan będzie drużyna z Olsztyna. Nasz zespół zachowuje matematyczne szanse na awans do fazy play-off. W ramach PHL przyszedł czas na decydującą część rozgrywek. Przy stanie remisowym po pierwszym dwumeczu GKS pojedzie do Oświęcimia na kolejne spotkania fazy play-off. W Ekstraklasie szlagierowo zapowiada się starcie w Zabrzu. W sobotni wieczór Górnik podejmie mistrza Polski, Legię Warszawa. Oba zespoły w zupełnie innych nastrojach po ostatnich spotkaniach. Zabrzanie przegrali w Gdańsku, natomiast Legia wysoko pokonała Wisłę Płock. W ramach czeskiej ekstraklasy na sobotę zaplanowano spotkanie w Ostrawie pomiędzy Banikiem a Teplicami. Faworytem meczu będą gospodarze. Goście w ostatnich pięciu spotkaniach nie potrafili zdobyć kompletu punktów.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*