[ROZKŁAD JAZDY] Hit w Rzeszowie, hit w Warszawie

Dodano przez marcepan | 8 listopada 2019 14:41
Licznik odwiedzin: 334

Wolna niedziela dla trójkolorowych kibiców. W ciągu jednej doby odbędą się cztery spotkania dwóch sekcji GieKSy oraz Górnika i Banika. Ekstraliga kobiet oraz PHL mają przerwy w rozgrywkach związane z meczami reprezentacji.

GKS Katowice jedzie do Rzeszowa na spotkanie z liderem. Niespodziewanie ostatni mecz jest absolutnie największym hitem rundy jesiennej. W piątek swój mecz zagra Banik Ostrawa. Gospodarze piątkowego spotkania zdobyli punkt w ostatnich trzech meczach. Banik musiał uznać wyższość czołowych zespołów czeskiej ekstraklasy z Pilzna oraz Pragi. Najbliższy mecz to szansa na przełamanie. Naprzeciwko Banika stanie MFK Karvina, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. O 20:30 swój mecz w Olsztynie rozpoczną nasi siatkarze. GKS Katowice w ciagu tygodnia rozegrał aż 15 setów i pokazał, że może powalczyć o punkty z każdą drużyną ligi. Ostatni mecz na rozkładzie to spotkanie dwóch wielkich marek polskiej piłki, które zdobyły po kilkanaście tytułów mistrzowskich. Górnik Zabrze po remisie z mistrzem Polski jedzie do Warszawy zagrać z aktualnym wicemistrzem i liderem.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*