[ROZKŁAD JAZDY] GieKSa jedzie do Polkowic, Górnik gra z mistrzem

Dodano przez marcepan | 18 września 2020 17:03
Licznik odwiedzin: 169

Bardzo ciekawy weekend dla trójkolorowych kibiców. Jedyną sekcją, która nie zagra w ten weekend jest drużyna kobiet. 

Ostatni będą pierwszymi. Przepraszam za to, że w ostatnim rozkładzie jazdy pominąłem drużynę siatkarzy, która fantastycznie rozpoczęła sezon. Podopieczni trenera Słabego w trzech setach pokonali Ślepsk w Suwałkach. Następnym przeciwnikiem GKS-u będzie beniaminek z Nysy. Goście w pierwszym meczu przegrali z ZAKSĄ. Mecz odbędzie się w poniedziałek o 20:30 w Szopienicach. Weekend rozpoczną hokeiści, którzy większość czasu spędzą w podróży pomiędzy Katowicami, Gdańskiem i Tychami. Drugi weekend hokejowych zmagań i spotkanie z mistrzem Polski pokaże w jakim miejscu jest drużyna. Piłkarze po zwycięstwie z rezerwami Lecha jadą do Polkowic. Górnik po dwóch kolejnych wygranych zajmuje miejsce barażowe. Zabrzanie w roli lidera zagrają z mistrzem Polski w Warszawie. Banik Ostrawa w walce o pierwsze zwycięstwo podejmie zespół z Pardubic. Goście mają na koncie cztery punkty po trzech spotkaniach.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*