[ROZKŁAD JAZDY] Dwumecz z Łęczną, domowe mecze Banika i Górnika

Dodano przez marcepan | 23 sierpnia 2019 15:00
Licznik odwiedzin: 487

Końcówka sierpnia obfituje w piłkarskie emocje z udziałem naszych reprezentantów. W nadchodzący weekend dojdzie do niespotykanego dwumeczu z Górnikiem Łęczna. Panie podejmą zespół mistrza Polski na Bukowej, Panowie zagrają z tą samą drużyną spotkanie wyjazdowe.

Banik swoje domowe spotkanie rozegra w piątek. Przed drużyną z Ostrawy potyczka z 1. FC Slovacko, który wygrał trzy ostatnie spotkania i plasuje się na 3. miejscu. Gospodarze w ostatnim spotkaniu musieli uznać wyższość Sparty Praga. Dzień później w samo południe niepokonana drużyna kobieca podejmie na Bukowej zespół mistrza Polski. Górnik Łęczna to bezsprzecznie najlepszy zespół w Polsce. Warto przypomnieć, że w zeszłym sezonie nasz zespół potrafił pokonać swojego najbliższego przeciwnika. W niedzielę druga odsłona dwumeczu z Górnikiem. GKS Katowice po remisie z Olimpią Elbląg udaje się na spotkanie do Łęcznej. Gospodarze w poprzednim meczu podzielili się punktami z Widzewem Łódź. Nasz zespół powalczy o trzecie kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Jako ostatni swoje spotkanie rozegra zespół Górnika Zabrze. Po porażce w Białymstoku gospodarze podejmą Koronę Kielce, która wygrała tylko jedno z pięciu spotkań.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*