[ROZKŁAD JAZDY] Cztery dni zmagań

Dodano przez marcepan | 6 marca 2020 15:00
Licznik odwiedzin: 219

Przerwa po awansie hokeistów do półfinału oraz w rozgrywkach kobiet wpływa na mniejszą ilość wydarzeń zaplanowanych na najbliższy weekend. Kalendarz powoduje jednak, że pod kątem sportowych emocji potrwa cztery dni.

GKS Katowice w sobotę jedzie do Elbląga na mecz z Olimpią. Oba zespoły w inauguracyjnych spotkaniach podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Katowiczanie zremisowali u siebie z Błękitnymi. Olimpia zdobyła punkt na boisku łódzkiego Widzewa po wyrównującym golu w 89. minucie. Ekstraklasa nie zwalnia tempa, Górnik po wtorkowej porażce w Poznaniu podejmie na swoim boisku Cracovię. Goście w trzech ostatnich spotkaniach nie zdobyli punktu i strzelili tylko jedną bramkę, ale mimo to ciągle zajmują drugie miejsce w tabeli. Siatkarze GKS-u podejmą w niedzielę drużynę Jastrzębskiego Węgla. Nasz zespół, który zajmuje w tej chwili szóstą pozycję, walczy o udział w play-off. W poniedziałek o 18:00 pierwszy gwizdek w Ostrawie. Gospodarze, którzy dobrze rozpoczęli rundę wiosenną, plasują się na czwartym miejscu. W najbliższym meczu zmierzą się z Mladą Boleslav, która w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyła dwa punkty. Goście w tabeli plasują się na ósmym miejscu.