Royal El Rent wspiera GieKSa.pl

Dodano przez kosa | 5 maja 2020 12:37
Licznik odwiedzin: 484

Redakcja GieKSa.pl przed rundą wiosenną nawiązała współpracę z firmą „Royal El Rent”. Mimo pandemii koronawirusa firma wciąż działa, więc prezentujemy jej ofertę.

Nasza redakcja w ramach współpracy może liczyć na darmowy wynajem aut na spotkania wyjazdowe. Przy ostatniej zbiórce na pokrycie kosztów naszej działalności był to jeden z większych wydatków, więc znaczne pomniejszenie go odciąży nasze i… Wasze portfele. Oczywiście na razie na stadiony wracają sami piłkarze, póki co bez dziennikarzy, ale… w końcu się doczekamy. GieKSa.pl skorzystała z barteru na razie raz – podczas wyjazdu do Elbląga.

Firma Royal El Rent to nie tylko wypożyczalnia samochodów, ale również warsztat samochodowy (wymiana opon, klimatyzacja, geometria, elektryka), który znajduje się na Ceglanej 71 w Katowicach. Oprócz wynajmu prywatnego aut można skorzystać także z wynajmu samochodów specjalnych (paletówki, chłodnie, wywrotki do 3,5 tony, brygadówki, busy blaszaki). Firma świadczy również pomoc drogową, zajmuje się likwidacją szkód oraz pomocą prawną – pomaga w uzyskaniu dopłaty do odszkodowań (do 3 lat wstecz od zdarzenia). W Royal El Rent można wynająć także auto z OC sprawcy (z każdej ubezpieczalni). W kontaktach z firmą prosimy powoływać się na GieKSa.pl.

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy (tutaj), do polubienia profilu firmy na Facebooku (tutaj), a przede wszystkim do skorzystania z usług Royal El Rent. Pamiętajcie, by powołać się na GieKSa.pl.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*