Rogalski: Byliśmy lepszym zespołem

Dodano przez Błażej | 20 października 2019 12:07
Licznik odwiedzin: 668

Po spotkaniu z Widzewem do dziennikarzy wyszedł również Dawid Rogalski. Poczytajcie, co miał to powiedzenia nasz napastnik.

Rogalski: Bramka? Widziałem, że będzie chciał zagrywać do bramkarza i na szczęście piłka nie złapała poślizgu tak, jak powinna. Lob był jedyną rzeczą, którą mogłem zrobić i udało się strzelić bramkę. Dla mnie to duża radość strzelić gola w takim meczu — stadion trochę ucichnie i można robić cały czas swoje. Druga połowa dobra? Wydaje mi się, że w pierwszej też byliśmy lepszym zespołem, przespaliśmy jedynie 10 minut i straciliśmy bramkę z niczego. Pressing Widzewa? Wiedzieliśmy, że tak na nas wyjdą, trochę nam zajęłoby wejść w mecz i to wykorzystali. Mój dorobek w sezonie? W paru spotkaniach nie grałem, więc to nie jest zły wynik, ale wymagam od siebie jeszcze więcej, jeśli chodzi o strzelone bramki i pomoc drużynie. Sytuacja Rumina? Myślę, że była cięższa od mojej, bo musiał przyjąć piłkę i chyba nie widział szybko wychodzącego bramkarza. Przy przyjęciu albo bramkarz, by go skasował, albo Rumin go minął. Ja również miałem dużo bliżej do bramki i jeden wybór na skończenie tej akcji.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*