[RELACJA] Z Krakowa wracamy bez punktów

Dodano przez Adi | 21 stycznia 2020 20:39
Licznik odwiedzin: 272

W ramach 42. kolejki PHL GKS Katowice zmierzył się w Krakowie z Comarch Cracovią. Mecz ten odbył się 21 stycznia, a rozpoczął o godzinie 18:30.

GKS zaczął to spotkanie w najgorszy możliwy sposób, bo już po nieco ponad 2 minutach przegrywał po bramce Damiana Kapicy. Na kolejną bramkę czekaliśmy aż 42 minuty. Wówczas już w trzeciej tercji do wyrównania doprowadził Grzegorz Pasiut, który podtrzymał swoją strzelecką serię. Niestety ten gol nie pozwolił nam na zdobycie, chociażby punktu, bo w 54. minucie gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie po bramce Ondreja Mikuli. Nie pomogło ani zdjęcie Robina Rahma w zamian za dodatkowego napastnika, ani czas wzięty przez Piotra Sarnika. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Comarch Cracovia – GKS Katowice 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
1:0 Damian Kapica (Tomi Leivo, Tomas Urban)
1:1 Grzegorz Pasiut (Marcin Kolusz, Jaakko Turtiainen) 44:02
2:1 Ondrej Mikula (Adam Domogała, Maciej Kruczek) 53:21

Comarch Cracovia: Kopriva (Kowalówka) – Rompkowski, Gula, Leivo, Urban, Kapica – Stebih, Jezek, Bepierszcz, Bahensky, Tvrdoń – Bychawski, Kruczek, Mikuła, Kalinowski, Domogała – Dąbkowski, Musioł, Drzewiecki, Bryniczka, Kamiński

GKS Katowice: Rahm (Kieler) – Kolusz, Wajda, Turtiainen, Pasiut, Michalski – Salmi, Franssila, Cimzar, Makkonen, Rajamaki – Jaśkiewicz, Krawczyk, Lahde, Krężołek, Starzyński – Tomasik, Mularczyk, Paszek