[RELACJA] Unia lepsza o jedną bramkę

Dodano przez Adi | 31 stycznia 2020 20:23
Licznik odwiedzin: 306

W ramach 46. kolejki PHL GKS Katowice zmierzył się na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim.

Spotkanie odbyło się 31 stycznia. Kluczowa okazała się druga tercja, w której trakcie gospodarze dwukrotnie wykorzystali przewagę liczebną. Najpierw w 25. minucie broniącego w tym spotkaniu Michała Kielera pokonał Luka Kalan, a w 39. minucie dokonał tego Alexei Trandin. Jedyny gol dla GieKSy także padł podczas gry w przewadze – w 48. minucie kontaktową bramkę zdobył Patryk Krężołek. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
1:0 Luka Kalan (Patrik Luza, Sebastian Kowalówka) 24:41 5/4
2:0 Alexei Trandin (Jakub Saur, Petr Bezuska) 38:39 5/4
2:1 Patryk Krężołek (Marcin Kolusz, Jaakko Turtiainen) 47:05 5/4

Re-Plast Unia Oświęcim: Saunders (Lipiński) – Zatko, Luza, Kowalówka, Kalan, Koblar – Bezuska, Saur, Piotrowicz, Trandin, Przygodzki – Wanacki, Noworyta P., Garszin, Orekhin, Themar – Noworyta M., Raska, Malicki, Krzemień, Wanat

GKS Katowice: Kieler (Rahm) – Salmi, Wajda, Turtiainen, Kolusz, Krężołek – Porseland, Franssila, Cimzar, Makkonen, Rajamaki – Tomasik, Ozols, Lahde, Michalski, Starzyński – Jaśkiewicz, Paszek, Mularczyk, Salamon