[RELACJA] Sparingowa wymiana ciosów

Dodano przez Adi | 26 stycznia 2022 12:58
Licznik odwiedzin: 627

26 stycznia w trakcie drugiego zgrupowania w Bielsko-Białej piłkarze GKS-u Katowice rozegrali sparing z miejscowym Podbeskidziem. Mecz odbył się na obiekcie BBOSiR ,,Na górce” i rozpoczął się o 11:00.

Do spotkania przystąpiliśmy w składzie Królczyk – Rogala, Sadowski, Jędrych, Janiszewski, Wojciechowski – Figiel, Stromecki – Woźniak, Szymczak, Błąd. W 12. minucie TSP objęło prowadzenie – zawodnik Podbeskidzia doszedł do piłki tuż przed linią końcową, Królczyk próbował skrócić kąt, ale został minięty podaniem, a strzał do pustej bramki oddał Bieroński. 10 minut później Kołodziejski zmienił Sadowskiego, a w przerwie meczu na murawie zameldowali się Kudła, Karbownik, Pavlas, Sanocki, Bród, Urynowicz, Szwedzik i Kozłowski. W 69. minucie przerwaliśmy próbę rozegrania od bramki w wykonaniu rywali, Urynowicz dostał piłkę przed polem karnym, zwiódł rywala i z lewej nogi precyzyjnie uderzył po ziemi. 5 minut później objęliśmy prowadzenie – kontrę strzałem z ostrego kąta wykończył Sanocki. W 82. minucie dopuściliśmy się faulu we własnym polu karnym, a jedenastkę na gola zamienił Kamil Biliński. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Kolejny sparing czeka nas w sobotę – zmierzymy się z LKS-em Goczałkowice-Zdrój.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 2:2
Bramki: Bieroński, Biliński – Urynowicz, Sanocki

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*