[RELACJA] Sezon zasadniczy kończymy porażką

Dodano przez Adi | 14 lutego 2020 20:14
Licznik odwiedzin: 322

W przedostatniej kolejce fazy regularnej Polskiej Hokej Ligi GKS Katowice zmierzył się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ.

Pierwszy raz w tym sezonie w składzie GieKSy znalazł się Mikołaj Łopuski, który doznał kontuzji w okresie przygotowawczym. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do końcówki pierwszej tercji. Wówczas drużynę gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Bartłomiej Neupauer. Niemal równe 20 minut później gola na 2:0 zdobył Dylan Willick. Katowiczanie byli w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką – w 48. minucie Przemysława Odrobnego pokonał Mateusz Michalski. Nie pomogło wystawienie dodatkowego napastnika w zamian za bramkarza w ostatniej minucie meczu, który zakończył się wynikiem 2:1. Przypomnijmy, że mecz ostatniej kolejki PHL z Naprzodem Janów nie odbędzie się z powodu cofnięcia licencji naszego rywala.

Podhale Nowy Targ – GKS Katowice 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
1:0 Bartłomiej Neupauer (Tomas Franek) 18:30
2:0 Dylan Willick (Riley Stadel, Jussi Nattinen) 38:37
2:1 Mateusz Michalski (Tadej Cimzar, Miika Franssila) 48:33

Podhale Nowy Targ: Odrobny (Vilardo) – Suominen, Seed, Stadel, Willick, Svec – Chalopuka, Puzic, Pettersson, Dziubiński, Nattinen – Mrugała, Sulka, Franek, Bulin, Neupauer – Wsół, Siuty, Słowakiewicz, Valentino, Campbell.

GKS Katowice: Rahm (Kieler) – Porseland, Wajda, Paszek, Pasiut, Krężołek – Salmi, Franssila, Cimzar, Makkonen, Rajamaki – Tomasik, Jaśkiewicz, Turtiainen, Łopuski, Kolusz – Ozols, Mularczyk, Lahde, Starzyński, Michalski.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*