[RELACJA] Remis przez 58 minut… i porażka

Dodano przez Adi | 14 grudnia 2019 12:39
Licznik odwiedzin: 262

13 grudnia hokeiści GKS-u Katowice zmierzyli się po drugiej stronie Polski z Lotosem PKH Gdańsk. Oba poprzednie spotkania między tymi drużynami kończyły się wynikiem jednobramkowym. Jak się okazało, tak było i tym razem.

Mimo iż Gdańszczanie w przeciągu całego meczu oddali zaledwie 14 strzałów, to do nich należało decydujące trafienie. W 59. minucie wyprowadzili atak 2 na 1, a osamotniony w obronie Salmi nie zdołał powstrzymać doświadczonego Josefa Vitka, który pokonał Robina Rahma. GieKSie nie pomógł manewr ze ściągnięciem bramkarza w zamian za dodatkowego napastnika i 3 punkty zostały nad morzem. Był to ostatni mecz 3 rundy PHL.

Lotos PKH Gdańsk – GKS Katowice 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
1:0 Josef Vitek (Krystian Mocarski) 58:11

LOTOS PKH Gdańsk: Fucik (Studziński) – Szurowski, Bilcik, Vitek, Steber, Polodna – Teslyukevich, Krasovsky, Stasiewicz, Rozhkov, Golovin – Pastryk, Lehmann, Danieluk, Pesta, Marzec – Wołoszyk, Mocarski

GKS Katowice: Rahm (Kieler) – Franssila, Wajda, Da Costa, Pasiut, Krężołek – Salmi, Jaśkiewicz, Rajamaki, Makkonen, Turtiainen – Tomasik, Kolusz, Lahde, Cimzar, Michalski – Krawczyk, Mularczyk, Starzyński, Paszek

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*