[RELACJA] Pierwszy sprawdzian odhaczony

Dodano przez Adi | 15 stycznia 2022 12:50
Licznik odwiedzin: 731

Spotkaniem z Rekordem Bielsko-Biała GKS Katowice rozpoczął serię sparingów przygotowujących do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Mecz odbył się na bielskim boisku BBOSiR ,,Na Górce” i rozpoczął się o 11:00.

Do obu połów przystąpiliśmy w ustawieniu z trójką środkowych obrońców Sadowski-Jędrych-Kołodziejski. Przez pierwsze pół godziny w bramce oglądaliśmy Patryka Kukulskiego, którego następnie zmienił Patryk Królczyk. W pierwszej połowie na wahadłach zagrali Wojciechowski i Rogala, środek pola stanowili Figiel i Urynowicz, a atakowaliśmy trójką Błąd-Kozłowski-Szwedzik. Na przerwę zeszliśmy z prowadzeniem 1:0 dzięki bramce Kozłowskiego z 44. minuty. Na drugie 45 minut na boisku zameldowali się Sanocki, Szymczak, testowany Dawid Brzozowski, Kamil Komandera z drużyny rezerw oraz dwa nowe nabytki GieKSy – Jakub Karbownik i Marcin Stromecki. Po godzinie gry Kudła zastąpił Królczyka, a w kolejnych minutach swoje szanse dostawali wychowankowie AMG – Wodnicki, Pietrzyk, Warmuz i Bród. W 70. minucie Szymczak podwyższył prowadzenie, wygrywając pojedynek z bramkarzem, ale Rekord 8 minut później odpowiedział kontaktowym golem. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla GKS-u. Za tydzień w ramach kolejnego sparingu zmierzymy się z GKS-em Jastrzębie.

Rekord Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:2

Bramki: Kozłowski, Szymczak.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*