Relacja na żywo z Torunia

Dodano przez kosa | 4 lipca 2020 12:55
Licznik odwiedzin: 476

Z dzisiejszego meczu GieKSy w Toruniu przeprowadzimy dla Was relację tekstową na żywo.

Spotkanie z Elaną rozpocznie się o 20:08. Na GieKSa.pl znajdziesz relację na żywo, w której oprócz tekstu pojawiają się tradycyjnie także zdjęcia.

Jedyną możliwością obejrzenia spotkania jest wykupienie za 15 złotych transmisji wideo na stronie TVcom.pl.

 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 4 lipca 2020 @ 23:40

    @Afera, potwierdzam. Można Cię cytować :)? Często też wracam do tego meczu. Tym bardziej, że komentarz musiał być stronniczy, normalne. Pamietam jednak do dzisiaj to zdanie – Oni grają, my biegamy.

  2. Tomi — 4 lipca 2020 @ 20:44

    Afera super komentarz i dodanie otuchy oby się udało

  3. Afera — 4 lipca 2020 @ 19:44

    Chciałbym prosić naszych piłkarzy o to aby spięli pisząc grzesznie pośladki i dali z płuca maca,a po strzelonym golu mieli ciąg ma bramkę jeszcze większy,a nie oddawać rywalowi pola,jedziemy cały czas z ofensywą udowodniliście na jesień że jesteście zgraną paczką.Chciałbym pewien mecz naszym piłkarzom przypomnieć,chodzi o szpil na Widzewie i opinie widzewiaków mówiących,a to ci co w żółtych koszulkach grają to jest GKS KATOWICE czy Borussia Dortmund.Panowie więcej odwagi i tej klepki z pierwszej bali w trójkątach,wierzę w Was mimo wszystko oddany sercem kibic.CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE💪👍💪

 

Dodaj komentarz

*