[RELACJA] Kolejny mecz sparingowy na plus

Dodano przez Adi | 25 sierpnia 2020 14:34
Licznik odwiedzin: 298

W czwartym przedsezonowym spotkaniu hokeiści GKS-u Katowice już drugi raz zmierzyli się z Zagłębiem Sosnowiec – tym razem jako goście. Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00.

Starcie obfitowało w sporą liczbę bramek. Wszystko rozpoczęło się od trafienia Mikołaja Łopuskiego w przewadze w 14. minucie. Dzięki bramkom Dominika Nahunki w 17. i 29. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie, ale GieKSa szybko doprowadziła do zmiany tego stanu rzeczy. Jeszcze przed końcem drugiej tercji gole zdobyli Michalski, Stoklasa i Rohtla. W ostatniej części spotkania wysokie tempo w strzelaniu bramek zostało podtrzymane. Na kontaktowe trafienie Tomasza Kulasa odpowiedział Patryk Krężołek. Golem na 4:5 hat-tricka skompletował Nahunko. Do końca meczu strzelali już tylko katowiczanie – najpierw Maciej Kruczek, a wynik meczu na 4:7 ustalił Bartosz Fraszko.

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 4:7 (1:1, 1:3, 2:3)
0:1 Mikołaj Łopuski 13:27 5/4
1:1 Dominik Nahunko 16:03
2:1 Dominik Nahunko 28:19
2:2 Mateusz Michalski 32:47 5/4
2:3 Filip Stoklasa 37:40
2:4 Jesse Rohtla 37:57
3:4 Tomasz Kulas 44:49