Przewidywany skład na Wisłę

Dodano przez Shellu | 6 czerwca 2014 19:13
Licznik odwiedzin: 1726

Ostatnia kolejka, więc mamy nadzieję, że trener Kazimierz Moskal nieco poeksperymentuje i nie będzie się bał postawić na młodzież. Stawianie na niektórych starszych zawodników w tym meczu nie ma żadnego szkoleniowego sensu, a i wynik tego “sparingu” nie jest ważny. Niech więc ogrywa się młodzież.

W bramce powinien zagrać w końcu Maciej Wierzbicki. To ostatni mecz i nie ma co ryzykować zdrowia Rafała Dobrolińskiego, a Wierzba też swoją szansę powinien otrzymać.

W obronie swoją szansę ostatnio otrzymał, ale spisał się kiepsko, Dominik Sadzawicki. Być może po raz kolejny zobaczymy tutaj Aleksandra Januszkiewicza. Alana Czerwińskiego pomijamy, bo to pomocnik. Na lewej stronie bez zmian – Rafał Pietrzak. W środku też nie przewidujemy roszady, czyli Mateusz Kamiński i Adrian Napierała, choć jeśli wróciłby Adrian Jurkowski, to mógłby zastąpić któregoś z nich i wcale nie jest powiedziane, że Napierałę.

Na prawej pomocy widzimy Alana Czerwińskiego. Ten zawodnik ma predyspozycje do gry ofensywnej i oby żaden trener nie marnował już jego potencjału wystawiając w obronie. Powiemy nawet, że Alan naprawdę ma potencjał do ofensywnej gry na skrzydle. Na lewej natomiast Krzysztof Wołkowicz, który niepostrzeżenie uchwycił dobrą formę na koniec sezonu.

W środku za dobry występ z Tychami powinien zagrać Kamil Cholerzyński. Nie wiemy kto jako drugi, bo ostatnio Sławomir Duda spisywał się kiepsko, ale z braku laku postawmy na niego. Jako ofensywnego widzielibyśmy Kamila Bętkowskiego, który mógłby na ostatnią kolejkę otrzymać szansę w większym wymiarze czasowym.

Jeśli chodzi o atak, to tu jest dylemat. Lepiej już nie męczyć Michała Zielińskiego grą w piłkę w tym sezonie. Doskładu po pauzie kartkowej może powrócić skuteczny ostatnio Grzegorz Goncerz. A może trener postawi na Pawła Szołtysa?

Przewidywany skład na Wisłę Płock:
Wierzbicki – Januszkiewicz, Kamiński, Napierała, Pietrzak – Czerwiński, Cholerzyński, Duda, Bętkowski, Wołkowicz – Goncerz.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*