Przewidywany skład na Stomil

Dodano przez Shellu | 24 maja 2014 19:01
Licznik odwiedzin: 1979

Mecz z Niecieczą był dużo lepszy od spotkania z Grudziądzem -€“ w składzie zabrakło starszych zawodników (poza Pitrym), a ci którzy wystąpili, spisali się dość solidnie. Co prawda w drugiej połowie trener dokonał zmian i wprowadził doświadczonych zawodników, ale nie wnieśli oni zbyt wiele do zespołu. Można więc założyć, że szkoleniowiec obrał pewną drogę i pytanie, czy będzie się jej trzymał.

Jako, że do Legii odchodzi Łukasz Budziłek, w bramce może wystąpić Rafał Dobroliński. To może być okazja do walki o pierwszy skład na przyszły sezon dla rosłego golkipera.

W obronie nie spodziewamy się zmian. Zresztą akurat tutaj szkoleniowiec wielkiego pola manewru nie ma. Nie po to też wystawiał Aleksandra Januszkiewicza, by zaraz z niego zrezygnować, choć tu mogą zaważyć kwestie fizyczne. Na lewej stronie bez zmian powinien wystąpić Rafał Pietrzak, w środku Mateusz Kamiński i Adrian Jurkowski.

Jako defensywni pomocnicy zagrali w środę Kamil Cholerzyński i Sławomir Duda. Zdecydowanie zabrakło ich przy akcji bramkowej rywali, ale chyba trener nie będzie już kombinował z ustawianiem zawodników nie na ich nominale pozycje i pozostawi wspomnianą dwójkę. Tym bardziej, że oprócz bramki, nie popełnili większych błędów.

Jako ofensywny pomocnik powinien zagrać Przemysław Pitry, który pokazał przebłyski dobrej gry z Niecieczą i nieźle rozprowadzał akcje.

Na skrzydłach typujemy jedną zmianę. Rafał Figiel i Krzysztof Wołkowicz nieźle spisali się z Niecieczą, ale być może tym razem trener da szansę młodemu Kamilowi Bętkowskiemu, choć zawodnik raczej wystąpiłby w środku i wówczas musiałoby dojść do przetasowań. Typujemy, że tym razem Wołek usiądzie na ławce, a młody zawodnik otrzyma szansę debiutu.

W ataku Grzegorz Goncerz, choć jest to pozycja umowna. Razem z Pitrym dość często bowiem się wymieniają. Goncerz mógłby też w końcu zagrać na skrzydle pomocy. Wówczas zająłby miejsce po prawej stronie, zamiast Figiela na lewej zagrałby Wołkowicz, Bętkowski w środku pomocy, a Pitry w ataku. Możliwości jest mnóstwo.

Przewidywany skład na mecz ze Stomilem:
Dobroliński -€“ Januszkiewicz, Kamiński, Jurkowski, Pietrzak -€“ Figiel, Duda, Cholerzyński, Pitry, Bętkowski -€“ Goncerz.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*