Przewidywany skład na mecz z Flotą

Dodano przez Shellu | 18 września 2012 22:30
Licznik odwiedzin: 1107

Z kadry meczowej w wyniku kontuzji wypadli podstawowi zawodnicy – Bartłomiej Chwalibogowski i Michal Fakras oraz rezerwowy Dominik Kruczek. Trener Rafał Górak raczej nie jest zwolennikiem roszad w składzie, a tym razem zostanie do tego zmuszony.

W bramce ujrzymy zapewne Witolda Sabelę, który wydaje się być pewniakiem, choć bardzo często ostatnio puszcza… po dwa gole. Trudno jednoznacznie ocenić postawę golkipera, ale na razie chyba Maciej Wierzbicki musi poczekać na swoją szansę. Chociaż… kto wie.

Na prawej obronie wobec absencji Michala Farkasa najprawdopodobniej ujrzymy Alana Czerwińskiego. Zawodnik może grać zarówno  w pomocy, jak i właśnie w obronie. Co prawda z Niecieczą spisał się słabo, ale może w Świnoujściu będzie lepiej. Środek obrony powinni utworzyć Adrian Napierała i Mateusz Kamiński. Dwójka ta dobrze zagrała w Bydgoszczy i słabiej z Niecieczą, ale obecnie chyba ich obecność na środku obrony jest niepodważalna. Na lewej stronie tym razem ryzykujemy strzał – że trener postawi na Damiana Kaciczaka. Jego „kariera” w rundzie wiosennej skończyła się praktycznie w Świnoujściu, więc kto wie, czy historia nie zatoczy koła. Bartosz Sobotka ostatnio nie może złapać formy.

Kontuzje przetrzebiły nieco nasz zespół, więc w pomocy trzeba kombinować. Jest opcja z Grzegorzem Fonfarą na prawym skrzydle, ale z racji osłabieni typujemy, że prawą pomoc zajmie Krzysztof Wołkowicz, na lewej zagra Marcin Pietroń. W środku wspomniany Fonfara, Kamil Cholerzyński i Przemysław Pitry.

W ataku lepiej ostatnio spisał się Rafał Kujawa. Wydaje się, że w tym meczu może on dać więcej drużynie niż Deniss Rakels, ale czy trener odważy się posadzić Łotysza na ławce? Oczywiście najlepiej byłoby dać szansę obu, ale chyba nie ma co na to liczyć.

Co do proponowanego zestawienia pojawia się jedno zasadnicze pytanie: czy trener da szansę na występ dwóm nieopierzonym młodzieżowcom jednocześnie.

Przewidywany skład GKS:
Sabela – Czerwiński, Kamiński, Napierała, Kaciczak – Wołkowicz, Cholerzyński, Fonfara, Pitry, Pietroń – Kujawa.

Gdyby jednak trener zdecydował się na grę dwoma napastnikami to skład mógłby wyglądać tak:
Sabela – Czerwiński, Kamiński, Napierała, Kaciczak – Fonfara, Cholerzyński, Pitry, Pietroń – Kujawa, Rakels.

Marzenie ściętej głowy? Przekonamy się ok. godz. 16.00.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Blazi — 19 września 2012 @ 14:13

    nie bedzie nigdzie relacji tv ?

  2. młoda — 19 września 2012 @ 13:08

    mecz będzie o 16:30 a nie o 16:00

 

Dodaj komentarz

*