Przewidywany skład na Łęczną

Dodano przez Shellu | 25 sierpnia 2012 11:33
Licznik odwiedzin: 879

Przedstawiamy przewidywany skład na mecz z Bogdanką Łęczna.

W bramce powinien stanąć Witold Sabela. Zawodnik ma ostatnio lekkie problemy ze strzałami z dystansu, ale poza tym broni dość pewnie.

W obronie na bokach trener zapewne znów postawi na Michala Farkasa, do którego ma najwyraźniej słabość oraz Bartosza Sobotkę, który może nie wykazuje rewelacyjnej formie, ale wydaje się być dobrym rozwiązaniem na tej flance. W środku powinien wystąpić Adrian Napierała – będący w dobrej formie – oraz wobec absencji Jana Beliancina, Mateusz Kamiński.

W pomocy jako młodzieżowiec powinien zagrać Krzysztof Wołkowicz. Natomiast widzielibyśmy od początku także Bartłomieja Chwalibogowskiego, który z Cracovią wszedł na boisko w 2. połowie i spisał się bardzo dobrze. W środku zapewne bez większych zmian – Przemysław Pitry, Kamil Cholerzyński i Dominik Kruczek. W tym wypadku zabrakłoby miejsca dla Marcina Pietronia, ale zawodnik ten również może zostać wystawiony jako jeden ze środkowych pomocników zamiast Cholerzyńskiego czy Kruczka i kto wie, czy nie byłoby to lepsze rozwiązanie.

W ataku zagra zapewne osamotniony Deniss Rakels, ale mamy nadzieję, że przynajmniej w drugiej połowie trener da szanse młodym Arkadiuszowi Kowalczykowi czy Adamowi Toszkowi.

 

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*