Przewidywany skład na Cracovię

Dodano przez Shellu | 18 sierpnia 2012 12:56
Licznik odwiedzin: 1014

Ciężko tutaj wejść w głowę trenera Rafała Góraka i wytypować skład na dzisiejsze spotkanie z Cracovią. Z Wartą niektórzy piłkarze zagrali słabo, niektórzy dużo lepiej, więc mieliśmy niezły misz masz jeśli chodzi o formę zawodników. Dlatego typowany skład to w połowie rzeczywisty typ, a w połowie pewnego rodzaju myślenie życzeniowe.

W bramce niezaprzeczalnie Witold Sabela. Pewny występ z Wartą, duży spokój.

Na bokach obrony trener nawet mimo wąskiej kadry musi dokonywać zmian. Michal Farkas i Damian Kaciczak z obecną formą to dla Cracovii mogą być łatwe przeszkody. Dlatego lepiej, żeby na prawej zagrał Kamil Cholerzyński (też nie jest gwarantem spokoju, ale na pewno jest lepszy od Farkasa), a na lewej Bartosz Sobotka, który przy okazji potrafi dorzucić celną piłkę lewą nogą. W środku obrony Adrian Napierała i Mateusz Kamiński byliby lepszym rozwiązaniem niż Jan Beliancin. Dla Jano lepsze by było miejsce w pomocy – trzymamy go na boisku, bo szkoleniowiec na pewno nie posadzi Słowaka na ławce. Choć i tak pewnie Jano zagra znów na stoperze…

Ze składu wypadł Grzegorz Goncerz, zrobiło się więc luźniej jeśli chodzi o obsadę skrzydeł. Na prawej zapewne ujrzymy więc Krzysztofa Wołkowicza, na lewej z powrotem Marcina Pietronia. Bartłomiej Chwalibogowski zapewne wejdzie w dalszej fazie meczu, oby nie tak późno jak ostatnio. Ciekawe jak szkoleniowiec podejdzie do Dominika Kruczka, który słabiej zagrał z Wartą. Będzie można przekonać się, czy to, że jeden słabszy mecz nie oznacza ławy dotyczy tylko niektórych zawodników czy wszystkich. Dlatego Dominika widzimy w podstawowym składzie. Jako pozostali środkowi pomocnicy – wspomniany Jan Beliancin i Przemysław Pitry, do którego nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

W ataku zapewne Deniss Rakels, bo… po to jest.

Przewidywany skład GKS Katowice:
Sabela – Cholerzyński, Napierała, Kamiński, Sobotka – Wołkowicz, Pitry, Beliancin, Kruczek, Pietroń – Rakels.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. mózG — 19 sierpnia 2012 @ 01:36

    Że też debile mają dostęp do dóbr luksusowych jakim jest internet 😀

  2. tomay — 18 sierpnia 2012 @ 13:37

    II liga!!!!!!!!

 

Dodaj komentarz

*