Przełamanie z Zagłębiem

Dodano przez GoT | 24 października 2012 09:17
Licznik odwiedzin: 882

Po 5 przegranych meczach z rzędu naszym hokeistom udało się pokonać Zagłębie Sosnowiec 5-1 i zgarnąć komplet punktów. Patrząc na porządek w tabeli, wczorajszy mecz GieKSa musiała wygrać, żeby myśleć chociażby o najmniejszej możliwości dogonienia Unii Oświęcim.

Mecz od pierwszych sekund bardzo szybki, gra naszej drużyny od razu była agresywna i nastawiona na pressing. Niestety błąd w obronie spowodował że praktycznie pierwsza klarowna sytuacja Zagłębia została zamieniona na bramkę przez Macieja Szewczyka. To dodało trochę wiatru w skrzydła gości, jednak nasza obrona spisywała się bardzo dobrze i do końca spotkania nie straciliśmy już żadnej bramki. Po golu dla GieKSy w 15 minucie, którego autorem był Justin Chwedoruk zapał sosnowieckiej drużyny osłabł i nie licząc kilku momentów to właśnie katowiccy hokeiści prowadzili grę. W 2 minuty później drugie trafienie dla GKSu zaliczył ponownie Chwedoruk, a przy bramce asystowali Filip Drzewiecki i Nick Sucharski. W drugiej i trzeciej tercji obraz gry już znacząco się nie zmienił, dwa kolejne gole to zasługa Craig’a Cescon’a, a ostatnią bramkę na 5 minut przed końcem meczu strzelił Daniel Galant (asystowali Filip Komorski i Jakub Wiecki). W 54 minucie Filip Drzewiecki nie wykorzystał rzutu karnego.

W piątek ostatnie spotkanie przed przerwą reprezentacyjną, w Oświęcimiu podejmować będziemy Unię.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. 123 — 24 października 2012 @ 16:07

    ” W piątek ostatnie spotkanie przed przerwą reprezentacyjną, w Oświęcimiu podejmować będziemy Unię.”

    Kiedy GieKSę przenieśli do Oświęcimia ?

 

Dodaj komentarz

*