Procent dla Asi w 2019 roku!

Dodano przez Jas | 25 lutego 2019 19:00
Licznik odwiedzin: 851

Już od kilku lat wspólnie pomagamy dzielnej Asi w jej rekonwalescencji. W styczniu tego roku minęło dokładnie 10 lat od jej choroby, niestety cały czas jest jej równie ciężko, a liczba wszystkich zajęć nie uległa zmianie. Do tego coraz trudniejsza staje się nieubłagana i bezlitosna szkoła.

Szkoła nie tylko w sensie nauki, której jest niesamowicie dużo, bo to już przecież 5. klasa, ale też szkoła walki o lepszą przyszłość. Asia nie wraca z niej do domu, nie chodzi na dodatkowe zajęcia ogólnorozwojowe, ona po prostu codziennie ciężko pracuje, aby w przyszłości starać się żyć w miarę normalnie. Wszystkie rehabilitacje i zajęcia ze specjalistami odbywają się po szkole i w weekendy, przez co nie wraca nigdy do domu przed 18/19, a do tego dochodzą wszystkie inne sprawy, jak prace domowe i nauka. Nauka, przy której Asia musi dodatkowo podołać swoim słabością, problemom wynikającym z szablonowego podejścia do edukacji, ale tu nie o tym mowa…

W ubiegłym roku udało się uzbierać kwotę, która pozwoli na niezmienną kontynuację jej leczenia. Tym razem prosimy o pomoc w zbiórce 1% podatku z 2018 roku, wiedząc jednak, że niektórzy mogą chcieć przeznaczyć ten dar na inne cele. Oczywiście w pełni to rozumiemy i akceptujemy, będąc wdzięcznymi za wszystko, co było do tej pory.

Podsumowując ubiegłoroczną akcję, poniżej zaprezentowane są wpłaty z miast, które dosyć łatwo można powiązać z naszymi kibicami. Nie ma tutaj wszystkich wpłat i wszystkich miast, więc jeśli ktoś rozliczał się w urzędach, których nie ma poniżej, to nie znaczy, że wpłata dla nas nie dotarła.

Zbiórka dla Asi - 1% podatku.

O Asi było powiedziane już wiele, a część z tego pojawia się na końcu artykułu, jednak wyróżnić należy inicjatywę z ubiegłego roku. Powstał wtedy film o Asi

Asię w ciężkich, ale też dobrych chwilach wspomaga zawsze jej uśmiechnięta siostra Ola. Obydwie zresztą również starają się pomagać, biorąc udział we wszelkich inicjatywach, w jakich dają radę.

.
Asia i Ola.
Jeśli ktoś chciałby przypomnieć sobie historię Asi, to zapraszamy do lektury:
http://gieksainfo.pl/1-dla-asi-corki-kibica-gieksy/
.
Wszystkie środki zgromadzone z przekazania podatku trafiają bezpośrednio na konto Asi w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Po ich uzyskaniu możliwe jest przeznaczenie ich na dodatkowe rehabilitacje, turnusy i inne formy związane z rekonwalescencją Asi. Fundacja czuwa jednak nad słusznością wydatków i dba, aby były pomocne dla podopiecznego.

Aby przekazać swój 1% dla Asi, wystarczy w odpowiednim miejscu (wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz OPP) rocznego zeznana podatkowego PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28 lub PIT-38 wpisać numer KRS fundacji:
0000037904,
a w informacjach uzupełniających, jako cel szczegółowy 1% podać:
19795 KOZAK JOANNA.
Natomiast w pozycji dotyczącej wnioskowanej kwoty wpisać do 1% z podatku należnego.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*