Post scriptum do meczu z Wisłą Kraków

Dodano przez Misiek | 10 sierpnia 2022 22:22
Licznik odwiedzin: 506

Czas na podsumowanie wyjazdu do Krakowa, ponieważ już za dwa dni przyjeżdża do nas kolejna drużyna z Małopolski i co ciekawe kolejny były trener. Zapraszam więc na tradycyjne “Post scriptum”.

  1. Na wyjazd do Krakowa udaliśmy się trzyosobowym składzie: Miro, Grzesiu i ja. No i gościnnie samochodem zabrał się z nami Dawid, który szedł na sektor VIP.
  2. Z Katowic, a w zasadzie z Mysłowic ruszyliśmy dwie godziny przed meczem, co w zupełności wystarczyło.
  3. Droga do grodu Kraka minęła nam bardzo sprawnie i godzinę przed meczem zameldowaliśmy się na stadionie. W samochodzie Grzesiu miał szybkie szkolenie z dodawania postów na GieKSa.pl. (tak więc, jak ktoś chciałby nam czasami pomóc, to serdecznie zapraszamy, to nic trudnego)
  4. Przy wjeździe na stadion pan ochroniarz stwierdził, że takiego potwierdzenia wjazdu na parking jeszcze nie widział i miał obiekcje, czy nas wpuścić, ale jak zobaczył bilet VIP od Dawida, to o nic więcej nie pytał.
  5. Po odebraniu akredytacji udałem się na murawę, a reszta składu na sektor prasowy. Wchodząc na boisko, trafiłem na Jerzego Brzeczka, który jakoś niechętnie odpowiedział na moje grzeczne “dzień dobry”.
  6. Samo spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy upamiętniającej legendarnego piłkarza Białej Gwiazdy Tadeusza Kotlarczyka, który dla Wisły rozegrał 196 spotkań.
  7. Po meczu udaliśmy się na szybką konferencję prasową i z powrotem do samochodu. W domach zameldowaliśmy się przed północą (przynajmniej ja, bo koledzy wrócili do domów dopiero w środę). Ogólnie wyjazd bez ciekawszych momentów.
  8. Przed nami domowe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz (bojkot kibiców trwa), a kolejne “Post Scriptum” po powrocie z Rzeszowa.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*