Post scriptum do meczu z Wisłą

Dodano przez Klaudia | 1 września 2014 22:55
Licznik odwiedzin: 2477

Sobotni mecz z płocką Wisłą już za nami. Nie pozostaje nic innego, jak w tradycyjny sposób podsumować całą otoczkę spotkania z płocczaninami i skupić się na najbliższym pojedynku z Wigrami Suwałki.

1. Podróż do Płocka członkowie Grupy Medialnej mogą potraktować jako dziesięciogodzinną lekcję. Wynieśliśmy z niej chociażby, że pasy bezpieczeństwa są po to, aby je zapinać i tego, że wybuch achtunga nie wpływa pozytywnie na kury znajdujące się w pobliżu.

2. Jadąc z Katowic w kierunku stadionu gospodarzy dwukrotnie mija się… Sosnowiec. Oryginał i podróbka są oddzielone od siebie o jakieś dwieście kilometrów. Uraz i lęk przed kontrolą graniczną jednak pozostaje i następnym razem będzie trzeba zmienić trasę!

3. Redakcja przypadkowo powiększyła się o jedną osobę, dzięki czemu zarówno w filmiku z bramkami, jak i ze skrótem, możecie podziwiać genialne umiejętności komentatorskie jednego kibica. Na pochwałę również zasługuje jego umiejętność głośnego mlaskania, cmokania i szurania krzesłem.

4. Kibice GieKSy na mecz dotarli dopiero w drugiej połowie meczu. Od razu jednak skupili się na dopingu i prowadzili drużynę do zwycięstwa. Trzeba jednak przyznać, że zarówno nasi, jak i płoccy kibice nie byli w stanie przekrzyczeć naszego najmłodszego, dziesięcioletniego młynowego, który dzięki megafonowi był najlepiej słyszalny w loży prasowej.

5. Klubowi masażyści z Wisły należą do osób bardzo gościnnych. Zaraz po meczu oferowali damskiej części redakcji drinki, jednak zostali w miarę szybko sprowadzeni na ziemię.

6. Grzegorz Goncerz po drugiej strzelonej bramce udał się w stronę naszych fotografów krzycząc „róbcie zdjęcia!”. Nie jesteśmy w stanie opisać radości, jaka wtedy mu towarzyszyła. Dodatkowo został numerem 1 w klasyfikacji pierwszoligowych strzelców. Gratulujemy!

7. Pobity został dotychczasowy rekord szybkości wstawienia na stronę galerii, bramek, dopingu, wywiadów i skrótów. Sprzyjała nam dobra aura i… wi-fi  Mamy nadzieję, że po każdym meczu będziemy w stanie publikować materiały z taką prędkością.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*