Post scriptum do meczu z Widzewem

Dodano przez Błażej | 14 lipca 2020 10:29
Licznik odwiedzin: 408

Tradycyjnym „Post scriptum” kończymy temat meczu z Widzewem. GieKSa na boisku zagrała dobre spotkanie, ale poza tym, co na boisku, skupimy się również na tym, co się działo wokół meczu.

  1. W trakcie spotkania jeden z kibiców GieKSy wraz z reżyserem „Dekady GieKSy” kręcili materiały do nowego projektu związanego z emocjami kibiców na stadionach. Materiał powinien być niedługo gotowy do obejrzenia.
  2. Niedzielna pora plus świetna pogoda zapełniły parking pod stadionem. Większa część parkujących znajdowała się w Parku Śląskim, a ci, którzy byli na Bukowej, długo musieli szukać miejsc do parkowania. Sytuacja trochę dziwna dla nas biorąc pod uwagę wcześniejsze spotkania bez kibiców i brak problemów. 
  3. Spotkanie w rundzie było wyjątkowe i dało się czuć atmosferę w powietrzu. Zupełnie inny klimat aniżeli spotkania z Polkowicami, Błękitnymi itd.
  4. Do ideału w warunkach, jakie mamy, zabrakło jedynie grania tego spotkania przy światłach. 
  5. Wobec ograniczonego sektora prasowego trzeba ratować się tym, co mamy, a że Widzew zawsze mocno obsadza mecze wyjazdowe, to był problem z miejscami. Znalazło się dla nas, ale spóźnialscy mieli problemy.
  6. Na boisku pojawił się Poczobut, którego bardzo miło przywitała katowicka publiczności. Zawodnik musiał zejść w trakcie spotkania i dziwnym trafem mając do wyboru bliższe zejście przy Blaszoku, szybko ewakuował się do zmiany przy Trybunie Głównej.
  7. W barwach Widzewa bramkę strzelił Daniel Tanżyna…. co on nam już bramek nastrzelał, to prawdopodobnie będzie w czołówce strzelców przeciwko GieKSie w ostatnich latach.
  8. Spotkanie zakończyło się remisem i obie strony mogą czuć niedosyt z powodu tego wyniku.
  9. Szansa na poprawkę już w środę w Siedlcach. GieKSa ciągle jest w grze o awans!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*