Post scriptum do meczu z soboty

Dodano przez Shellu | 16 kwietnia 2012 15:41
Licznik odwiedzin: 1207

Wydźwięk dzisiejszego post scriptum niestety jest mocno pesymistyczny. Nie może jednak być inaczej, skoro zarząd funduje takie rzeczy kibicom.

1. Na meczu była inna, nowa ochrona z nowym kierownikiem ds. bezpieczeństwa. Mówiąc w skrócie i pisząc brzydko – odje.., no dobra ugryzłem się w język. Wielkie paniska, panoszące się przy Bukowej, pozjadawszy wszystkie rozumy i zachowujące się jakby były w swoim własnym królestwie.

2. Chociażby Grzegorz Goncerz był mocno strofowany przez jakiegoś „ważniaka”, że gdzieś tam chciał wejść, a nie miał plakietki. Na nic zdawały się tłumaczenia, że jest piłkarzem. Ponoć nie był jedynym pracownikiem GKS, którzy tego dnia mieli problemy na stadionie.

3. Na trybunę prasową wpuszczał podobno kibic Ruchu Chorzów. Owszem rzucajmy farmazony, że powinniśmy oddzielać pracę od życia prywatnego… To pewnie kolejne umiłowanie Króla i świty do ich przyjaciół z Cichej.

4. Sytuacja z flagami była opisywana wcześniej. To kompromitujące dla klubu i działaczy, że doprowadzili do sytuacji, kiedy kibice nie mogą oflagować stadionu. Sens jest jednak głębszy – to kolejny etap wojenki wytoczonej przez działaczy kibicom.

5. Nic dziwnego, że za to, jak również za inne sprawy (niepodpisanie listy wyjazdowej na Stróże przez klub), nasłuchał się prezes Jacek Krysiak oraz Centrozap. Kibice jawnie dali wyraz swojemu niezadowoleniu i kilkukrotnie wznosili okrzyki w stronę  właścicieli klubu.

6. Spiker prosił o zachowanie kultury przy tych okrzykach, o kulturalny doping itd. Co ciekawe jednak, nie za każdym razem. Zabrakło mu konsekwencji i typowo spikerowskiego uporu.

7. Myliłby się jednak ten, kto powiedziałby, że kibice obrażali działaczy, a nie dopingowali swojej drużyny. Doping był bardzo dobry, piłkarze od początku do końca mogli liczyć na wsparcie i odwdzięczyli się kibicom wygraną. Po raz kolejny kibice pokazali, że są z drużyną i zespół jak najbardziej może liczyć na wsparcie swoich fanów.

8. Sympatycy GKS po spotkaniu zwrócili się do właścicieli klubu z pytaniem reotrycznym – „Gdzie są wypłaty?”. Podobno prezes Krysiak znów naobiecywał coś tam, coś tam zespołowi, a drużyna (chyba) uwierzyła, bo motywacja piłkarzy podczas meczu była nieprzeciętna. Pytanie tylko ile można wierzyć w obiecanki? Kibice już Królowi i Krysiakowi nie wierzą w nic.

9. Tak naprawdę jedynym pozytywnym aspektem była gra piłkarzy i zwycięstwo. Pokazali, że potrafią i w tym marazmie organizacyjnym nie przegrali już czwartego meczu z rzędu. Brawo panowie!

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. GieKSaUstroń — 16 kwietnia 2012 @ 19:22

  Jedno pytanie do wszystkich .

  Czy mam szykowac tz. taczke ? Tylko dla kogo ? Dla Króla ?
  Jak są przeciwko kibicom i robią co chcą . A gdyby nie ci kibice GieKSy by nie było .

  GieKSa to my Kibice !

 2. łykomska — 16 kwietnia 2012 @ 17:03

  Nie podobno kibic ruchu ino na bank

 3. Atest — 16 kwietnia 2012 @ 16:52

  Dodam,że jako kibice nie mogliśmy na trybunie głównej rozdawac czekoladek dla najmłodszych kibiców.Ochrona stwierdziła po konsultacjach,że klub nie wyraża na to zgody.Zaproponowano nam,że zabiora czekoladki i rozdadzą je hostessy klubowe.Czyli kolejny raz wozimy sie na plecach kibiców.

 

Dodaj komentarz

*