Post scriptum do meczu z Sandecją

Dodano przez Shellu | 29 maja 2012 17:51
Licznik odwiedzin: 1468

Kilka słów podsumowania do meczu z Sandecją Nowy Sącz, który był ostatnim spotkaniem GKS w sezonie 2011/2012.

1. Mecz był bez stawki, toczony w wolnym tempie, drużyny nie sprawiały sobie krzywdy. Wydawałoby się, że na takie spotkanie przyjdzie garstka widzów. Tymczasem frekwencja na stadionie Sandecji była znakomita!

2. Rzecznik prasowy Sandecji również rozluźniony, trochę sobie z nas pożartował, mówiąc że nie ma dla nas akredytacji, że nikt się z nim nie kontanktował. Wszystko jednak było przygotowane. Niezły miał ubaw 😉

3. Stanowiska prasowe mają jednak tę jedną podstawową wadę. Nie mają stolików. To zawsze i wszędzie bardzo utrudnia pracę.

4. Widać było jednak rozluźnienie praktycznie już u wszystkich. Ten sezon się kończył i to praktycznie było widać na boisku i trybunach, choć kibice Sandecji nawet nieźle dopingowali.

5. Szkoda, że bez kibiców gości, ale o tym już wielokrotnie informowaliśmy – prezes nie udostępnił kibicom biletów na spotkanie w Nowym Sączu.

6. Prezes i wiceprezes byli obecni na tym meczu i pojawia się pytanie – czy to był ostatni mecz GKS z tymi panami w zarządzie GKS czy może w nowy sezon wejdziemy w takimże składzie zarządu. Wszystko wyjaśni się już wkrótce.

7. Podobnie sprawa ma się z trenerem Rafałem Górakiem. Już dziś miały być prowadzone rozmowy podsumowujące ten sezon ze szkoleniowcem GKS.

8. Stadion Sandecji jest tym, na którym GKS jeszcze nie wygrał. Po porażce dwa lata temu, ostatnio jednak były dwa remisy.

9. Trener Robert Moskal nie mógł być na ławce ze względu na zawieszenie. Podobnie sytuacja miała się 2 lata temu, kiedy prowadził GKS i… też na koniec sezonu musiał obserwować mecz z trybun (za pamiętny wybryk w Gorzowie).

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Bladimir — 19 czerwca 2012 @ 01:57

    Chcemy wiedzieć co się deizje w klubie. Kowala i tak rozliczymy już wkrf3tce . Nie może tak być aby miasto nie wywiązywało się ze swoich obietnic i uchwał. Teraz kiedy mamy dobry zespf3ł dobrego trenera i dobrego prezesa to Kowal sobie robi jakieś zagrywki. Dlaczego Oficjalnie nie wystąpi Kowal czy Prezes i powie co jest grane. Chcemy wiedzieć

 

Dodaj komentarz

*