Post scriptum do meczu z Polkowicami

Dodano przez Błażej | 3 lipca 2020 19:20
Licznik odwiedzin: 347

Spotkanie z Polkowicami za nami i wszyscy szybko chcielibyśmy o nim zapomnieć. Ciężko jednak przejść obojętnie wobec ostatnich występów ekipy Góraka, ale tradycyjnym „post scriptum” kończymy opisywanie tego meczu.

  1. Na spotkanie mogli wejść kibice GieKSy. Bilety zostały wyprzedane, a jeden z zagranicznych kibiców próbował wejść na stadion, pokazując potwierdzenie zakupu… transmisji w Śląskie.TV. Długo trzeba było mu tłumaczyć, że wykupił transmisję internetową.
  2. Strefą 0 w dalszym ciągu pozostaje murawa stadionu. Niecodzienny jest zatem widok fotoreporterów gromadzących się pod sektorem VIP.
  3. Kolejną bramkę w sezonie strzelił napastnik Polkowic – Bednarski. Na trybunach pojawił się Artur Płatek i kto wie, czy ten zawodnik nie będzie zastępcą dla odchodzącego z Zabrza Igora Angulo. 
  4. GieKSa przegrała spotkanie i po raz pierwszy w sezonie zanotowała drugą porażkę z rzędu. Oczywiście taki już nas los, że musiało się to przydarzyć w kluczowym momencie sezonu. 
  5. W pierwszym składzie debiutował Patryk Szwedzik i nie był to debiut udany. Na Bukowej po raz pierwszy mogliśmy oglądać Pavlasa.
  6. Po meczu Adrian Błąd wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu. Jest to chyba jedyny pozytyw z tego spotkania, ponieważ jakoś tak szczerze brzmiały słowa kapitana. Trener sam przyznał, że wielkim mówcą nie jest i nie będzie rozwijać się na temat meczu. Ciekawe czy to nie chęć powstrzymania się od powiedzenia paru słów za dużo.
  7. Do II ligi spadły Wigry Suwałki, możliwe, że spadnie Chojniczanka. Jeśli zostaniemy w II lidze, to kibice GieKSy powinni rozważyć przeprowadzkę na północ kraju. Będzie zdecydowanie bliżej na wiele wyjazdów.
  8. Z Elaną tylko trzy punkty i podtrzymanie nadziei na bezpośredni awans.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*