Post scriptum do meczu z Górnikiem Polkowice

Dodano przez Misiek | 22 września 2020 09:49
Licznik odwiedzin: 584

GieKSa wygrała wyjazdowe spotkanie z Górnikiem Polkowice i przerwała serię trzech porażek na wyjeździe z rzędu. Wróćmy jeszcze na chwile do sobotniego spotkania.

 1. Na ten trzystukilometrowy wyjazd w redakcji nie było zbyt wielu chętnych, dlatego przy okazji meczu zrobił się rodzinny weekend na Dolnym Śląsku. Razem ze mną pojechała moja żona i córka, która zadebiutowała w redakcji w wieku 8 lat. Może kiedyś godnie nas zastąpi?
 2. Z Katowic wyjechaliśmy w samo południe z dużym zapasem czasowym i na miejscu byliśmy dwie godziny przed meczem.
 3. Ochrona podczas wydawania akredytacji tylko uśmiechnęła się pod nosem i pokierowała strefą I na miejsca prasowe dla osób nieprzebadanych na Covid.
 4. Tego dnia na sektorze gości zasiadło pięciu kibiców KKN-u z małą faną.
 5. Usiedliśmy na samym środku trybuny, a za plecami mieliśmy dziennikarzy z kanału „Łączy nas piłka”, którzy prowadzili transmisję na żywo.
 6. W trakcie spotkania okazało się, że ich komentarz był bardzo pomocny. Ponieważ była to moja pierwsza relacja LIVE i nie zawsze nadążałem sprawdzić, kto oddał strzał lub dośrodkowywał, a oni tak głośno prowadzili komentarz, że mnie wyręczali.
 7. Może początkowo gra nie kleiła się naszym zawodnikom, ale Adrian Błąd rozegrał dobre zawody. Bramka tuż przed przerwą to stadiony świata i sam zawodnik w komentarzu się śmiał, że ” Albo jupitery, albo bramka” i na nasze szczęście wpadło do siatki.
 8. Po meczu piłkarze poszli podziękować kibicom KKN-u za obecność i sporadyczny doping.
 9. Po meczu udaliśmy się jeszcze restauracji pod dwoma złotymi łukami, która mieści się raptem kilometr drogi od stadionu. Gdzie byliśmy świadkami bardzo ciekawej sytuacji.
 10. Mianowicie jeden z obrońców Górnika Polkowice, który grał w tym spotkaniu, był na kolacji z dziewczyną i swoim tatą w tejże „zdrowej” restauracji i tam analizowali przebieg meczu. Ojciec pocieszał syna „Przyjechał zespół lepszy i lepiej poukładany. To oni byli faworytami”. Tak a teraz jedz podwójnego wieśmaka:)
 11. Teraz czas skupić się na kolejnym meczu, więc wszystkich zapraszam na Bukową 1 w sobotę o 18:00.
 12. Kolejny wyjazd wypada w środę w Grudziądzu, a do pokonania jest 415 km, więc jakby byli chętni, to prosimy się zgłaszać do prezesa naszego stowarzyszenia. 

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. KwasnyJaro — 22 września 2020 @ 12:16

  Dzięki Misiek za relację i za to, że mimo wszystko pojechałeś do Polkowic 👍
  Kibicem się jest a nie bywa i Ty to pokazałeś.

 

Dodaj komentarz

*