Post scriptum do meczu z Chojnicami

Dodano przez Shellu | 28 sierpnia 2014 20:04
Licznik odwiedzin: 2145

Czas leci niesamowicie szybko. Już za 48 godzin będziemy po kolejnym meczu – w Płocku. Czas więc przygotowywać się do tego spotkania, ale my jeszcze wrócimy do Chojniczanki i kulisów tego spotkania.

1. Na stadionie pojawił się trener Ryszard Wieczorek. Zapewne chciał zobaczyć w akcji swojego syna – Jarosława. Nie przestudiował jednak dokonań młodego w tym sezonie, co skutkowałoby wnioskiem, że szanse na występ są niemal zerowe.

2. Na meczu był też Dominik Sadzawicki. To standard. Dominik nie zapomina, jakiego klubu jest kibicem. I nawet po nieco wyższym poziomie w meczach Górnika chce oglądać pierwszoligową kopaninę.

3. Rozkręca nam się GieKSik. To hasa po boisku i gestykuluje coś w kierunku ławki rezerwowych gości, to jest na sektorze rodzinnym lub ogląda mecz na VIP-ach w towarzystwie Pawła Maźniewskiego. A w przerwie meczu Maciej Wierzbicki obronił jego rzut karny i okazało się, że GieKSik to też niezły nerwus 😀

4. W przerwie (i przed meczem) powróciły też dziewczęta z El Loco. Jest na czym oko zawiesić, gdy GieKSika nie ma w pobliżu!

5. Grzegorz Goncerz strzelił już czwartą bramkę w tym sezonie. Do tego dochodzi asysta na Flocie. Zawodnik przeżywa chyba najlepszy okres w swojej karierze, choć z drugiej strony – czy za czasów Adama Nawałki nie było równie dobrze albo nawet jeszcze lepiej?

6. Mimo remisu z czerwoną (póki co) latarnią pierwszej ligi atmosfera nie była tak napięta, jak po meczu z Niecieczą. Kibice czują poprawę w grze i nie było powodów, by „jechać” po piłkarzach, nawet mimo braku zwycięstwa. Nie mówimy oczywiście o niektórych wpisach na forum, bo jest to dla niektórych osób siedlisko leczenia frustracji. Faktem jest, że GKS zawalił ten mecz, bo nie wygrał – a powinien.

7. Gdy zawodnicy Chojniczanki schodzili do szatni jeden do drugiego powiedział: „Nikt nie mówił, że będzie łatwo”. I na pewno im nie było, ale cel osiągnęli.

8. Znów mieliśmy bójkę na boisku, choć nie tak intensywną, jak w Świnoujściu. Podoba się to, nasz zespół ma w ten sposób budować charakter.

9. Trenerzy Kazimierz Moskal i Mariusz Pawlak wielokrotnie potykali się ze sobą na boisku, zwłaszcza w rywalizacji Wisły Kraków z Dyskobolią. Tym razem w pojedynku na trenerskiej ławce padł remis.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*