Post scirptum do meczu z Widzewem

Dodano przez Shellu | 14 września 2021 17:09
Licznik odwiedzin: 448

Mecz z Widzewem to już historia. Po raz ostatni wracamy do piątkowego pojedynku i od teraz liczy się już tylko czwartkowy mecz z Arką Gdynia.

1. Jako że mecz był rozgrywany w piątkowy wieczór, z Katowic wyjechaliśmy po południu – o godzinie 16.00. Wcale jednak nie oznaczało to, że do Łodzi dotarliśmy szybko. Wieczne roboty na drodze do Łodzi takimi pozostaną do końca świata.

2. Na stadionie byliśmy jakieś pół godziny przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Dotarcie na miejsca pracy nie stanowiło problemu.

3. Warunki do oglądania meczów na stadionie Widzewa są bardzo dobre. Świetna widoczność, duże blaty. W ogóle stadion Widzewa jest świetny i trudno się dziwić, że przychodzi nań tylu kibiców.

4. Ma się wrażenie, że identyfikacja kibiców, mieszkańców Łodzi z klubem jest naprawdę wielka. Świetny doping i współpraca z trybun – atmosfera wokół klubu naprawdę może sprzyjać osiąganiu sukcesów.

5. A poziom decybeli związany z akustyką stadionu jest taki, że bębenki mogą pęknąć.

6. Niestety mimo niezłej pierwszej połowy nasz zespół nie był w stanie utrzymać dobrego wyniku, a w drugiej gospodarze włączyli piąty bieg i nie było, czego zbierać.

7. Popełniliśmy błąd – przyznajemy się – że nie doczytaliśmy informacji dotyczącej akredytacji i po meczu poszliśmy na salkę konferencyjną. Gdy długo nie pojawiali się dziennikarze (a na sektorze było ich naprawdę sporo), zaczęliśmy się zastanawiać…

8. Okazało się, że Widzew konferencje prasowe robi w formie zdalnej. No okej, info było, ale jednak w momencie, kiedy praktycznie cała Polska robi już konferencje „fizycznie”, taka ekstrawagancja jest nieco dziwna.

9. Do Katowic wróciliśmy o 1.30. Na kolejne punkty będzie trzeba trochę poczekać.

10. Teraz czas na Arkę Gdynia!

 

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów,

d/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*