Porządki kadrowe w GieKSie

Dodano przez Błażej | 23 stycznia 2020 19:07
Licznik odwiedzin: 1148

Okienko transferowe powoli nabiera tempa. Na nieco ponad miesiąc przed wznowieniem gry na poziomie I i II ligi, kluby dopinają kolejne transfery i porządkują swoje kadry. Również w naszym klubie w ostatnim czasie uporządkowano kwestie związane z kilkoma zawodnikami. 

Oficjalnie dokonano zmian w pierwszej drużynie, jeśli chodzi o osoby:

 • Daniel Rumin – zawodnik został wypożyczony na rundę wiosenną do Skry Częstochowa. Zawodnikowi w lecie kończy się kontrakt, więc wszystko wskazuje, że miniona runda była ostatnią w barwach GieKSy.
 • Miłosz Poloczek – młody zawodnik dołączył do GieKSy na zasadzie wypożyczenia w letnim okienku transferowym. Niestety nie udało mu się przebić do pierwszego składu i wypożyczenie zostało skrócone. Zawodnik wraca do Stadionu Śląskiego. 
 • Konrad Piskorz – trzeci bramkarz GieKSy, wobec transferu Konefała, również otrzymał propozycje skrócenia wypożyczenia z FASE Szczecin.

Tyle jeśli chodzi o konkretne informacje z klubu. W sferze transferowych „plotek” pojawiły się w ostatnim czasie dwie. Pierwsza dotyczy Kamila Bętkowskiego – jego transfer jest już na finiszu i zawodnik najprawdopodobniej wróci do GieKSy. Druga dotyczy osoby Kacpra Tabisia. Zawodnikiem interesuje się Odra Opole i możliwy jest transfer definitywny młodego pomocnika.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Błażej — 24 stycznia 2020 @ 19:23

  Ja szczerze mówiąc do tematu stadionu nie mam głowy. Nie śledzę tego ogólnie. Będzie co ma być. Materiału nawet nie widziałem.

 2. Kolo — 24 stycznia 2020 @ 11:45

  Błażej, może jakiś komentarz do wczorajszego reportażu o naszym stadionie-widmo w TVP1.

 3. KaTe — 24 stycznia 2020 @ 10:53

  No i wypchnięto Marchewkę do Goczałkowic…
  Mam nadzieję, że jeszcze o nim usłyszymy

 

Dodaj komentarz

*