Poprzednie wizyty kibiców w Łęcznej

Dodano przez GoT | 24 sierpnia 2012 21:30
Licznik odwiedzin: 1019

Każdy z wyjazdów do Łęcznej w ostatnim czasie ma jakąś swoją historię. Pierwsze odbyły się jeszcze w ekstraklasie. GieKSa przegrała 1:4, a po meczu piłkarze zostali rozliczeni z wyniku (trener Lorens salwował się ucieczką z autokaru już na rondzie).

Dwa lata później przegraliśmy 2:4, a na wyjazd wybrało się 60 osób (autokar + dwa auta). Od tego czasu kilka lat nie odwiedzaliśmy Łęcznej, aż do środowego popołudnia w maju 2008 – wtedy to w czasie heroicznej walki o utrzymanie 1. ligi dla Katowic podopieczni trenera Nawałki zremisowali 1:1. Euforia po bramce wyrównującej pomimo skromnej, 33-osobowej grupy kibiców z Katowic była ogromna.

Kolejny wyjazd do Łęcznej to marzec 2010 roku, wyjazdowa inauguracja rundy wiosennej. Był to chyba najbardziej klimatyczny wyjazd ze wszystkich wypraw do Łęcznej. Na sektorze zameldowało się 303 kibiców GieKSy, a przez kilka dobrych minut bez koszulek ciągnęliśmy na pełnym pierdolnięciu „GKS klubem mym”. W drodze odbyło się kilka wojen na śnieżki, a w autokarach prawie do Katowic panowała pełna integracja wyjazdowiczów.

Na następną wizytę w Łęcznej nie musieliśmy długo czekać, gdyż wypadła ona na początku sezonu 2010/2011, kiedy to mieliśmy być pewnym kandydatem do awansu po wejściu w klub szkodników z Centrozapu. Niestety jak zwykle w Łęcznej nie udało się osiągnąć korzystnego wyniku, ale my osiągnęliśmy kolejny mały sukces – na sektorze zameldowaliśmy się w 304 osoby, wszyscy w żółtych koszulkach.

W zeszłym sezonie byliśmy w Łęcznej znów na samym początku sezonu i znów ponieśliśmy porażkę. Na sektorze zameldowaliśmy się w 126 osób, w tym 6 kibiców Banika. Po meczu byliśmy bardzo blisko dna tabeli. Czy sytuacja powtórzy się w sobotnie popołudnie? Miejmy nadzieję, że w końcu wrócimy z kompletem punktów.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*