Pomarańczowi pierwszą ekipą gości w Katowicach

Dodano przez GoT | 12 sierpnia 2014 15:00
Licznik odwiedzin: 4564

MZKS Chrobry Głogów to zespół, którego kibice będą mieli okazję dwukrotnie pojawić się w Katowicach ponieważ jest to nasz pucharowy a także ligowy rywal. Pierwszy przyjazd kibiców Chrobrego na Bukową będzie miał miejsce już jutro ze względu na pojedynek w ramach pierwszej rundy Pucharu Polski.

Chrobry to nieduża aczkolwiek solidna grupa kibicowska. Ich zgodą jest gorzowski Stilon. Młyn wystawiany przez fanatyków z Głogowa liczy kilkaset osób, przy ważniejszych spotkaniach ta liczba wynosi ok. 1000. Ich grupa ultras prezentuje ciekawe oprawy, często o tematyce patriotycznej.

W obecnym sezonie kibice MZKS-u trzykrotnie mieli szanse wyruszyć za swoją drużyną. Pierwszy mecz wyjazdowy to spotkanie z rezerwami Zagłębia Lubin w ramach rundy przedwstępnej Pucharu. Odległość niewielka natomiast dwa następne wyjazdy to już dalsze wyprawy. Pomarańczowi pojawili się w Lublinie gdzie ich zespół rozgrywał kolejną pucharową potyczkę. Pierwszy wyjazd ligowy Chrobrego to Świnoujście i starcie z Flotą, gdzie kibice gości stawili się w liczbie ok. 160 osób.

chrobry

Co ciekawe bliskość datowa wypraw na Flotę i GieKSe sprawiła, że Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów przygotowało promocje na oba wyjazdy. Dla osób, które pojawiły się w Świnoujściu i wybierają się do Katowic cena wynosi tylko 100 zł.

chro
,,Najpierw Świnoujście, a cztery dni później Katowice. Zapisy na oba te wyjazdy już trwają, a jadąc zarówno na Flotę, jak i GKS, zapłacisz jedyne 100 złotych! Cenowo naprawdę się opłaca, dlatego nie warto się zastanawiać, tylko jak najszybciej zapisywać się w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej.” – czytamy na www.chrobry.glogow.pl

Dzięki tej inicjatywie na obu wyjazdach kibice Pomarańczowych mogą zaoszczędzić 30 zł.

Liczymy, ze fani Chrobrego wysoko postawią poprzeczkę następnym ekipom kibicowskim, które przyjadą po nich do Katowic i dobrze zaprezentują się w naszym mieście.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*