Podsumowanie 6 kolejki: GieKSa goni lidera

Dodano przez Błażej | 1 września 2014 19:24
Licznik odwiedzin: 1825

Najważniejszym wynikiem 6 kolejki była oczywiście wygrana GieKSy w Płocku 2:0. GieKSa zrobiła dobre wrażenie, Wisła praktycznie nie mogła zagrozić bramce Bucka. Dzięki temu wynikowi GieKSa umocniła się w górnej połówce tabeli.

Liderem jest Nieciecza, która wygrała swój kolejny mecz 2:1 z Tychami. Kolejną bramkę strzelił dla Tychów Kowalczyk i w tej chwili ten zawodnik wraz z Goncerzem jest liderem strzelców w I lidze. Szalony mecz oglądali kibice w Legnicy. Drużyny Stawowego przyzwyczaiły nas do tego, że mają braki w obronie i mecze kończą się często hokejowymi wynikami. Tym razem drużyna z Legnicy wraz z Arką Gdynia stworzyła widowisko gdzie padło 8 bramek, czerwona kartka, rzut karny. Mecz zakończył się wynikiem 4:4 a prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Obie drużyny po takim remisie zajmują miejsca w dolnej części tabeli.

Niespodzianka w Bytovie gdzie Bytovia uległa 1:4 Chrobremu. Wynik to duże zaskoczenie gdyż to Bytovia osiągała lepsze do tej pory wyniki w I lidze. Spod topora uciekło Zagłębie Lubin, które przegrywało w Siedlcach z Pogonią 0:1 by ostatecznie wygrać 2:1. Zwycięstwo zostało osiągnięte w końcowych fragmentach spotkania. Bez emocji w Łodzi gdzie Widzew zremisował ze Stomilem 0:0. Olsztynianie potwierdzają dobrą formę, na jesień jeszcze nie przegrali i jak do tej pory zgarnęli już 12 punktów.

Dobrą passę kontynuuje Olimpia. Piłkarze z Grudziądza podobnie jak GieKSa zaliczyli drugie zwycięstwo na wyjeździe w sezonie pokonując naszego kolejnego rywala Wigry Suwałki. Po serii niepowodzeń w ostatnich minutach meczów przełamała się Flota, która pokonała Sandecję 2:0. Wciąż nie może przełamać się Chojniczanka u siebie, która zremisowała kolejne spotkanie. Rywalem tym razem był Dolcan, który wyrasta na „króla” remisów gdyż był to 5 remis Dolcanu w rozgrywkach.

Kolejne emocje już w sobotę!

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*