Po meczu z Zagłębiem

Dodano przez GoT | 24 października 2012 00:06
Licznik odwiedzin: 895

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów z konferencji prasowej po wczorajszym meczu:

Krzysztof Podsiadło, trener Zagłębia:
Graliśmy 15 minut w tym meczu, a mecz trwa 60. Po stracie bramki na 1-1 nie było już drużyny. O to mam największe pretensje do drużyny, bo hokej jak każdy sport jest taki, że trzeba walczyć przez cały mecz 60 czy nawet więcej minut, u nas tego dzisiaj nie było. Muszą sobie panowie zadać pytanie czy chcą grać w hokej, czy nie chcą. Jeżeli ktoś nie chce, to niech podziękuje i idzie sobie do pracy. Tak nie może być, uważamy się za profesjonalistów a w żadnym calu nimi nie jesteśmy. Najlepszym zawodnikiem dzisiaj u nas był bramkarz, bo gdyby nie on to byśmy z 10 przyjęli.

Jacek Płachta, trener HC GKS’u Katowice:
Na pewno jest ulga, wiedzieliśmy że dzisiaj będzie ciężki mecz z Sosnowcem. Powiedziałem chłopakom że tylko przez ciężką pracę możemy wyjść z tego. Może nie graliśmy źle ostatnich meczy, ale punktów nie było. Dzisiaj pokazaliśmy, że dzięki tej ciężkiej pracy przez 60 minut mieliśmy tyle okazji, że powinniśmy wygrać trochę wyżej, ale nie przychodzi nam to teraz łatwo. Ostatnie dni pracowaliśmy nad przewagami, strzeliliśmy dzisiaj 2 bramki grając w przewadze. Na pewno jakieś pozytywne rzeczy można dzisiaj z tego meczu wyciągnąć. Chłopcy zagrali dzisiaj agresywnie przez 60 minut, wszystko w kierunku bramki. Myślę że praktycznie dominowaliśmy przez 60 minut.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*