+/- po Łęcznej

Dodano przez Błażej | 26 sierpnia 2019 15:00
Licznik odwiedzin: 963

Spotkanie z Łęczną już za nami. GieKSa przegrała trzecie spotkanie w tym roku i był to najsłabszy występ naszej ekipy. Nie może dziwić duża przewaga minusów nad plusami. 

PLUSY 

+ Obroniony karny — W końcu udało się przełamać małą klątwę, o której pisaliśmy od wielu tygodni. 4 lata, 2 miesiące i 19 dni — tyle dokładnie czasu minęło od obrony karnego w meczu ligowym, bądź pucharowym przez bramkarza GieKSy. Bartosz Mrozek przełamał w końcu fatum.

MINUSY 

– Najsłabszy występ — Ciężko w ogóle podsumować spotkanie w kategorii pozytywów. Nie było ich w żadnym elemencie oprócz obrony rzutu karnego. GieKSa wyglądała jak zbieranina zawodników — grających kompletnie bez pomysłu. 

– Habusta i Rumin — Obaj niewidoczni, od obu trzeba oczekiwać więcej a tymczasem im więcej grają tym słabiej się prezentują. Ciężko znaleźć jakieś pozytywne zagranie obu zawodników. Najgorsi z najgorszych na placu gry. 

-Kolejna porażka — Porażki mogą się trafić, ale trzy porażki na sześć spotkań sprawiają, że pojawi się pytanie, czy to nie za dużo na tym etapie sezonu. GieKSa musi zacząć wygrywać i seryjnie zdobywać punkty, jeśli chce wrócić do gry.

-Pozycja w tabeli — Kolejny raz, gdy możemy doskoczyć do górnej tabeli, tracimy taką okazję. Na razie większe zmartwienie to nasza gra, jednak strata punktów również boli.

-Ofensywa — Jeden celny strzał w końcówce mówi wszystko o naszych dokonaniach ofensywnych w tym spotkaniu. 

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Łukasz — 28 sierpnia 2019 @ 22:58

  Jak powstanie drużyna. Przecież zimą połowa tej drużyny wróci do swoich klubów. Brak doświadczenia jest bardzo widoczny. Łęczna wygrała doświadczeniem. Bez wysiłku zdobyli trzy punkty. Juniorami to można grać o utrzymanie. A czy o to chodzi? Sorry ale ja mam dosyć ogladania drużyn z ekstraklasy tylko w telewizji. A jakoś błękitni czy Skra mnie na bukową nie ściągną. I pewnie takich jak ja jest więcej

 2. GieKSiorz — 27 sierpnia 2019 @ 01:31

  Przed sezonem wątpiłem w szybki powrót do I ligi, teraz po tych sześciu kolejkach liczę tylko, że uda się nie spaść jeszcze niżej…

 3. Gieksa — 26 sierpnia 2019 @ 19:24

  nie Dalo sie tego ogladac
  A klasa I tyle
  Gorak won

 4. Irishman — 26 sierpnia 2019 @ 15:57

  Tak się właśnie zastanawiałem jaki plus znaleźć – zapomniałem o karnym

  „Na razie większe zmartwienie to nasza gra” – ja tam proponuję się tego trzymać, a punktami w ogóle nie zawracać sobie głowy.
  Jak powstanie drużyna to przyjdą i punkty ale niestety daleka do tego droga. Niestety mamy ogromnego pecha z tymi kontuzjami co strasznie utrudnia robotę. Jak leżał Kiebzak to sobie myślałem – następny do szpitala. Ale nie, więc może w końcu i to fatum się skończyło???

 

Dodaj komentarz

*