Plusy i minusy po Tychach

Dodano przez Shellu | 3 czerwca 2014 20:19
Licznik odwiedzin: 1939

Mimo dość widowiskowego meczu i wysokiego wyniku musimy zwrócić uwagę nie tylko na kwestie pozytywne (które były, co nie jest regułą), ale także negatywy. Przeczytajcie, co było dobre, a co złe w sobotę. A skoro był wynik 3:3, to po tyle plusów i minusów.

Plusy:
+ Ładne bramki – GKS szybko uzyskał dwa trafienia, z czego gol Cholerzyńskiego był naprawde piękny.

+ Świetna atmosfera – mimo fatalnej postawy w rundzie wiosennej ze strony zawodników,  kibice GKS bardzo dobrze się spisali na trybunach. Był doping, atmosfera piłkarskiego święta.

+ Efektywność w ataku – zarówno Krzysztof Wołkowicz, Alan Czerwiński,  jak i Kamil Cholerzyński mieli udział przy dwóch golach każdy.  Zwłaszcza popisał się Wołkowicz, który w ciągu kilku minut zaliczył dwie kapitalne asysty.

Minusy:
– Remis mimo dwubramkowego prowadzenia – mając dwa gole przewagi, nie powinno się tracić punktów. Katowiczanie zrobili to dość szybko i spektakularnie. Strzelając bramki w 19. i 21. minucie, tracenie ich w 23. i 27. jest lekkim skandalem.

– Tradycyjnie tragedia w obronie – najpierw Sadzawicki odpuścił rywala, potem cala defensywa z Budziłkiem na czele odsłania bramkę przy rzucie rożnym, w końcu tragicznie zachowują się stoperzy. Na tym poziomie nie da się tak grac.

– 2 na 15 – bilans tego roku jest po prostu żenujący. Dwie wygrane w piętnastu meczach. Wstyd…

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*