Plusy i minusy po Sandecji

Dodano przez Shellu | 28 maja 2012 18:57
Licznik odwiedzin: 1275

W ostatnim meczu sezonu z Sandecją Nowy Sącz było średnio, przeciętnie i niemrawo. Dlatego wyciąganie pozytywów jest nieco na siłę, ale dla kronikarskiego obowiązku oceńmy ten mecz pod kątem plusów i minusów.

Plusy:
+ Koniec sezonu – w końcu możemy odetchnąć po nieudanych, ale zakończonych utrzymaniem rozgrywkach. W Katowicach chyba nie było nikogo, kto by chciał, aby ten sezon jeszcze trwał.

+ Postawa Piotra Gierczaka – zawodnik bez rewelacji, ale na tle wszystkich zawodników na boisku nieźle sobie radził, podawał celnie. Szkoda, że tego nie było w wielu poprzednich meczach.

+ Nieprzegrana na koniec – w końcu możemy powiedzieć o przerwanej fatalnej serii samych porażek na koniec dwóch poprzednich i zakończonego sezonu.

Minusy:
– Fatalna nieskuteczność w ostatnich meczach – po spotkaniu z Polonią Bytom GKS nie potrafił w aż czterech spotkaniach pokonać bramkarzy rywali. Licznik minut bez zdobytego gola wynosi w tej chwili 387!

– Spacerowa gra – nie była to fatalna postawa piłkarzy obu drużyn, ale nie chciały sobie zrobić krzywdy. Druga połowa była bardzo irytująca w tym kontekście. Można zrozumieć koniec sezonu i brak stawki, ale jakieś emocje by się przydały.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*