Plusy i minusy po Puszczy

Dodano przez Shellu | 6 maja 2014 14:49
Licznik odwiedzin: 1324

GKS zremisował w Niepołomicach z Puszczą 2:2. Może w pucharach byłby to dobry wynik, ale w lidze – i to jeszcze przy tak kiepskiej postawie – furory nie robi, delikatnie mówiąc.

Plusy:
+ Szybkie odrabianie strat – najpierw po pięciu, a potem po zaledwie dwóch minutach od straty bramki, katowiczanie wyrównywali. I to na dobrą sprawę był jedyne dobre momenty w tym meczu.

+ GKS nie przegrywa – po porażce w Gdyni było zwycięstwo z ROW oraz remisy z Dolcanem, Kolejarzem i Puszczą. 4 mecze bez porażki.

Minusy:
– Choas w obronie – momentami był widoczny, gdy GKS nie za bardzo potrafił wyprowadzić piłkę z własnej strefy obronnej.

– Bramki kurioza – z Kolejarzem kuriozalne było zachowanie wszystkich obrońców, w Niepołomicach Łukasza Budziłka. Przyznamy, że takiej bramki to chyba nie widzieliśmy.

– Słabo w ofensywie – nie było szybkich i składnych akcji. Raczej dzidy do przodu ze strefy obronnej, a jak już coś na połowie przeciwnika, to bez efektów.

– Kwestie fizyczne – zawodnicy Puszczy w drugiej połowie „zjedli” naszych piłkarzy w tym temacie i przez długie okresy raz po raz atakowali, nie pozwalając wyjść GieKSie z własnej połowy.

– Kolejny kiepski wynik – GKS wygrał w tym roku tylko jedno na dziesięć spotkań. Ciężko nazwać ten dorobek inaczej niż tragicznym.

***

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie finansowe poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

Dziękujemy!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*