Plusy i minusy po Elanie

Dodano przez Shellu | 6 lipca 2020 19:55
Licznik odwiedzin: 468

Mecz z Elaną był bardzo ważny dla GKS-u Katowice w kontekście walki o awans do pierwszej ligi. Zwycięstwo dało szansę ponownego zbliżenia się do miejsca premiowanego awansem. I w końcu mogliśmy mieć dobre humory po meczu.

Plusy:
+ Wygrana na wyjeździe – w końcu katowiczanie zdobyli obcy teren. Wcześniejsze porażki na wyjazdach (i jeden remis) były jedną z przyczyn tego, że spadliśmy na trzecie miejsce.

+ Znów w końcówce – gra do końca znów popłaciła, a Janiszewski po raz drugi trafił za trzy punkty, dając cenne zwycięstwo.

+ Lepiej – chociaż fajerwerków nie było i błędy techniczne były nieraz irytujące, to jednak katowiczanie byli lepszym zespołem. Drugie połowy we Wronkach i Toruniu dają nadzieję.

+ Adrian Błąd – efektywny. Tego wymagamy. I przede wszystkim dobre próby z dystansu.

+ Nadal możemy marzyć i wierzyć – ta wygrana dała możliwość czekania na potknięcie rywali. Widzew przegrał i czeka nas szlagier na Bukowej za tydzień.

+ Gol Stefanowicza – stadiony świata. Tak uderzyć piłkę lecącą z tak wysokiego pułapu to duża sztuka.

Minusy:
– Szybka strata bramki po zdobyciu – nie można trzy minuty po strzelonej bramce dać sobie wbić. I to na początku meczu.

– Bartosz Mrozek – elektryczny na początku, że trudno było to obserwować ze spokojem. Grunt, że naprawiał swoje błędy, ale lepiej by było ich w ogóle nie popełniać.

– Kartka Woźniaka – jak można w tak głupi sposób wykartkować się z meczu z Widzewem?

– Znów niewykorzystany karny – było pudło Błąda ze Stalą, teraz pudło Stefanowicza. Dobrze, że w wygranych meczach.

Lista komentarzy (1) »

1. Lokaty — 6 lipca 2020 @ 23:45

A może brak Woźniaka okaże się plusem… zobaczymy ładna bramkę zmiennika i zwycięstwo 1:0 oby