Plusy i minusy po Chojniczance

Dodano przez Shellu | 28 sierpnia 2014 12:48
Licznik odwiedzin: 2367

Po meczu z Chojniczanką widzimy sporo pozytywów. GKS gra coraz lepiej, choć ciągle czegoś brakuje. Mamy nadzieję, że będzie to wyeliminowane podczas następnych meczów. Na razie przedstawiamy pozytywy i mankamenty meczu z Chojniczanką.

Plusy:
+ Dobry mecz – tak zwyczajnie w świecie, GieKSa zagrała niezłe spotkanie. Owszem brakowało wykończenia, strzałów, ale ten mecz był najlepszy w tym sezonie i lepszy niż większość meczów z wiosny.

+ Supersnajper – Gonzo w tej rundzie podkreśla tylko to… co było na koniec rundy wiosennej. Czyli skuteczność. Strzela lub asystuje w każdym meczu! Brawo!

+ Defensywa – jest coraz lepiej. Tym razem stoperzy spisywali się pewnie i potrafili zażegnać niebezpieczeństwo. Zwłaszcza Mateusz Kamiński spisuje się coraz lepiej, ale i do Adriana Jurkowskiego po tym meczu nie można mieć zastrzeżeń.

+ Młodość – stawiajmy na Januszkiewicza i Bętkowskiego. Tyle!

Minusy:
– Brak wygranej – no niestety. Graliśmy z czerwoną latarnią (przynajmniej na początku sezonu) i mimo prowadzenia nie udało się wygrać. I mimo dużej przewagi. Lekki wstyd.

– Bucek – golkiper spisuje się pewnie, ale tym razem mocno się przeliczył i zawalił bramkę. Oby to był jednorazowy wypadek.

– Brak kropki nad „i” – akcje GKS naprawdę były niezłe, ale brakowało dokładnego dogrania, Rafał Pietrzak nie widział Michała Nawrota, strzały Gonza były blokowane, inne były niecelne. Jest to do dopracowania.

***


Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację z naszego linku w BetFan i wpłatę minimum 50 złotych,

d/ rejestrację z naszego linku w STS i wpłatę minimum 50 złotych,

e/ zakup plakatu formatu A3 ze strojami GKS Katowice.

Dziękujemy!

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Jaqueline — 24 września 2014 @ 08:42

    Thanks for sharing your thoughts on nebula. Regards

    Feel free to visit my web page; latest free games in iphone

 

Dodaj komentarz

*