Plusy i minusy po Chojnicach

Dodano przez Shellu | 24 marca 2015 19:21
Licznik odwiedzin: 2325

GieKSa na trudnym terenie w Chojnicach zdobyła jeden punkt, ale z przebiegu gry mogła zarówno wygrać, jak i przegrać. Znów trener Skowronek ma masę przemyśleń przed sobotnim arcytrudnym meczem z Wisłą Płock.

Plusy:
+ Wolne Petasza – były świetne w pierwszej połowie. Po jednym z nich padła bramka. Ma tę lewą nogę, oj ma… Raz i z akcji uderzył z dystansu i niewiele zabrakło.

+ Zmiana pozycji Kufla – to przewidywaliśmy i tak się stało, z dobrym skutkiem dla gry zawodnika. W środku pola zagrał dobry mecz, zwłaszcza na początku, kiedy dobrze grał w destrukcji.

+ Punkt na ciężkim terenie – jakby nie patrzeć efekt jest przyzwoity, czyli remis na wyjeździe z drużyną, która buduje twierdzę “Chojnice”

+ Walka – tego zawodnikom odmówić nie można było. Na boisku było naprawdę ostro.

Minusy:
– Fatalny początek drugiej połowy – nasi zawodnicy bardzo kiepsko wyszli na mecz po przerwie. Dali się stłamsić rywalowi, nie potrafili wyjść z własnej połowy. Śmierdziało bramką i ona padła po serii błędów.

– Zmiennicy – Leimonas, Ceglarz i w mniejszym stopniu Bętkowski nic nie wnieśli do poczynań zespołu. Zwłaszcza mogliśmy oczekiwać tego od Ceglarza, który nie zaliczył chyba jednego udanego zagrania.

– “Bez Goncerza” – zawodnik praktycznie nie był obecny w grze. Był odcięty od podań, długie piłki na niego były bezsensowne. Jeden z najsłabszych meczów w ostatnich miesiącach.

– Wycieczki Bucka – golkiper nie nauczył się… W Chojnicach kibice z niego drwią, a on co rusz daje im ku temu powód. Stracona bramka też była dość kuriozalna.

– Brak sytuacji – o ile z Niecieczą i zwłaszcza Flotą mogliśmy się cieszyć z ilości okazji do zdobycia bramki, to w Chojnicach była ich mizerna ilość. Poza stałymi fragmentami gry – praktycznie w ogóle.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*